Ви знаходитесь: Головна / Новини / Депутатів просили збільшити тарифи на проїзд в автобусах

Депутатів просили збільшити тарифи на проїзд в автобусах

Про виділення грошей говорили сьогодні на сесії міської ради. Депутати змінювали видатки на ті чи інші потреби, а власники автобусів просили фінансової допомоги. Оновили і склад виконавчого комітету міста.

Після переходу Леоніда Бицюри на посаду заступника голови облдержадміністрації місце заступника міського голови залишалося вільним. Проте недовго. 28 жовтня, рішенням сесії міськради, на цю посаду та у склад виконкому включили начальника управління культури і мистецтв, барда Олександра Смика:

«35 – за. Вітаємо Вас».

Також на сесії внесли зміни до бюджету Тернополя на поточний рік. Зокрема, зменшили видатки спеціального фонду майже на 2 з половиною мільйони гривень. Цю ж суму виділили на інші об’єкти.

НАДІЯ КОЛОДІЙ, заступник начальника фінансового управління міськради:

«На завершення капітального ремонту груп в дитячому садку 37 – 60 тис.грн., капремонт приміщення дитячого садка 26 – 50 тис.грн., 6-й садок, на капремонт даху – 50 тис.грн., встановлення системи відеоспостереження в школах – 649 тис.грн., капремонт спортивної площадки в 30-й школі – 400 тис.грн., придбання навчального обладнання школі ДПЮ – 17 тис.грн., виготовлення проектної документації сховища в школі №7 – 12 тис.грн.».

Грошей просили і тернопільські перевізники. Вони звернулися до міської влади, щоб їм дозволили підняти тарифи на проїзд у міських автобусах. Пояснили таку потребу ростом валюти і загальним подорожчанням матеріалів. Збільшити плату за перевезення пасажирів хочуть принаймні на 50 копійок. Хоча не впевнені, що й цього вистачить, аби не працювати в збиток.

ОЛЕГ ГОРОШОК, перевізник:

«Моя фірма взяла в борг 62 тис.грн., щоб взути 5 машин. Тільки 5 машин. А треба ще взути 12 хоча би. Де їх взяти – я не знаю. Грошей не хочуть дати. Тобто не грошей, а коліс. Не хочуть дати. Дивіться самі, ваші діти, ваші дружини мусять їхати теж в автобусах. На лисих колесах далеко не заїдемо. Я говорю так як є».

Міський голова доручив створити комісію, яка детально вивчить роботу перевізників і зробить необхідні висновки. Наразі полегшили сплату за землю об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та власникам гаражів. Нагадаємо, з згідно з Податковим кодексом, платити за ділянку їм довелося більше у 33 рази. Тому депутатський склад міської ради прийняв відповідне рішення.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Передати земельні ділянки користувачам гаражів і ОСББ безпосередньо в їхню власність. В такому випадку в них зберігається плата за землю на існуючому рівні. Вже на цій сесії було прийнято 12 рішень по обєднанню співвласників і більше 10 рішень по гаражних кооперативах. Крім того, є доручення зробити відповідне звернення до Уряду, до Верховної Ради з тою метою, щоб внести зміни в діюче законодавство і зменшити розмір плати за користування і за оренду земельних ділянок для ОСББ, для обслуговуючих кооперативів, які обслуговують житловий фонд, і власників гаражів».

Також тернопільські депутати звернулися до Прем’єр-міністра, голови облдержадміністрації та обласної ради з проханням профінансувати будівництво і реконструкцію інфекційної лікарні в Тернополі. Адже наша область – єдина в Україні, яка не має такого закладу. Проектно-кошторисна документація на це, загальною вартістю – 8 млн. грн., вже складена. І майже мільйон міськрада профінансувала.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top