Ви знаходитесь: Головна / Новини / Донбас Україну не годує
Донбас Україну не годує

Донбас Україну не годує

Донецьку та Луганську потрібна Україна. А Україні потрібні хороші командири. На власні очі побачивши події на Сході, такого висновку дійшла екс-виконуюча обов’язки голови Луганської адміністрації.

Там не АТО, там справжня війна. Про це заявила колишня очільниця Луганської облдержадміністрації. Проте ця війна, на думку Ірини Верігіної, почалася близько десятка років тому. Ще тоді владі треба було викорінити з Донецька та Луганська російських ставлеників і насадити в цих областях побільше українського.

ІРИНА ВЕРІГІНА, голова Луганського обласного осередку «Батьківщини»:

«Донбас кормить всю Україну». Коли я стала губернатором, взяла цифри, кажу, дивіться, ми кормимо дійсно лі всю Україну? Я побачила, що саме Луганська обл. і Донецька обл. – дотаційні області. Ми не можемо казати, що Донбас кормить Україну. Тому що ми отримуємо дотації з державного бюджету на заробітні плати, на пенсії».

Пані Ірина пригадує, як напередодні першого розгону Майдану спілкувалася з студентами в Києві. А на ранок, вдома дізналася, що трапилося тієї ночі. Тоді ж з однодумцями вийшли пікетувати міліцію.

ІРИНА ВЕРІГІНА, голова Луганського обласного осередку «Батьківщини»:

«Ми виходимо ввечері під управління МВС обласне, нас було 30 чоловік. Було дуже багато міліції, дуже багато Беркута. Ми вийшли і співали гімн України. Чесно кажучи, в душі було моторошно. Але я розуміла, що це останній час і нагода, коли ми можемо побороти Януковича».

Далі були численні захоплення і визволення міст на Луганщині. Що цікаво, один з командирів після звільнення чергової території закликав пригощати тамтешніх жителів. Саме так військовий хотів показати мешканцям Сходу, якою є справжня українська армія. Сьогодні ці солдати, наголошує Ірина Верігіна, готові голови покласти за українську землю. Для нормального бою їм не вистачає хіба спорядження та відданих командирів.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

1 коментар

  1. Дотации? А Веригина учла тот факт, что государство закупало уголь у донбасских предприятий по цене 700 гривен за тонну при рыночной 1800? Закупали бы по рыночной цене – и дотации не нужны были бы.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top