Ви знаходитесь: Головна / Новини / Допомога ґаджетів у навчанні

Допомога ґаджетів у навчанні

Як використовувати інформаційні технології в освіті, обговорювали тернопільські педагоги. Конференція з цього приводу відбулася сьогодні в Українській гімназії імені Івана Франка.

Тернопільські освітяни обговорили, як залучити інформаційні технології у навчальний процес. Науково-педагогічна конференція зібрала керівників та заступників усіх загальноосвітніх закладів міста.

ГАЛИНА ЛИТВИНЮК, директор Тернопільського методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу:

«Ми вже другий рік поспіль будуємо в місті нову методичну інфраструктуру, намагаємося усі загальноосвітні навчальні заклади долучити до спільної діяльності і завжди шукаємо нові підходи так, щоб оптимізувати і, скажімо, в режимі роботи, щоби були створені належні умови для директорів і їх заступників».

Без інформаційних технологій сучасна освіта не є повноціннною. За словами педагогів, за допомогою гаджетів відбувається «перевернуте» навчання.

ОЛЬГА БАРНА, кандидат педагогічних наук ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Дитина вчиться вдома за допомогою ІКТ, а в навчальному закладі приходить для того, щоб обговорювати проблеми, вирішувати проекти, обмінюватися думками і працювати над тими прогалинами, які не змогла опанувати самостійно. Сьогоднішня освіта – це освіта протягом життя. І якщо ми в школі не навчимо дітей вчитися, не предмету, не ІКТ, а навчимо, власне, навички навчання, навички вчитися, то у цьому випадку наша освіта досягне цього якісно нового рівня».

Основне завдання педагогів – навчити своїх учнів правильно застосовувати гаджети у повсякденному навчанні.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top