Ви знаходитесь: Головна / Новини / Дорогу, поблизу с. Мишковичі, відремонтували

Дорогу, поблизу с. Мишковичі, відремонтували

Дорогу, що поблизу села Мишковичі, відремонтували. І зробили це вперше за останні 30 років. На роботу дорожники витратили 3 місяці та 15 мільйонів гривень. Зате тепер, кажуть у Службі автомобільних доріг, водії зможуть безперебійно рухатись цією трасою.

Дорогу, що поблизу села Мишковичі, вперше за 30 років відремонтували. На оновлення траси витратили 15 мільйонів гривень та 3 місяці часу. Зробили на совість, кажуть дорожники, тому служити ділянка повинна не менше десятиліття. Автомобільна дорога Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече належить до трас міжнародного значення, і через неї проходить великий потік транспорту. Тому якість роботи, кажуть у Службі автомобільних доріг, дуже важлива.

БОГДАН ЮЛИК, начальник Служби автомобільних доріг в області

«Протяжність ділянки майже шість кілометрів, але враховуючи те, що перша категорія – це автомобільна дорога, шириною п’ятнадцять метрів. То можна сміло говорити, що це є дев’ять кілометрів дороги ».

Відновити рух на об’їзній села Мишковичі вирішили символічно, перерізавши синьо-жовту стрічку. Від тепер водії зможуть безперебійно рухатись цією трасою. Окрім об’їзної Мишкович, відремонтували на Тернопільщині й інші дороги – для прикладу, в Бучачі, Бережанах, Борщові та Збаражі. Усього за кількістю оновлених доріг наша область посідає третє місце в Україні.

БОГДАН ЮЛИК, начальник Служби автомобільних доріг в області

«Закінчили Плебанівку майже, закінчили, там буквально залишилось ще п’ятсот тонн асфальтобетону. Плануємо ще Товсте в цьому році закінчити і виїзд з Бережан в цьому році плануємо ще закінчити. Це з таких масових будівництв».

Подбають, кажуть дорожники, не лише про якість трас, а й про безпеку водіїв. Тому із настанням холодів, обіцяють посипати дороги пісково-соляною сумішшю.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top