Ви знаходитесь: Головна / Новини / Жовто-сині тролейбуси їздитимуть Тернополем з листопада

Жовто-сині тролейбуси їздитимуть Тернополем з листопада

У Тернополі стало більше «рогатих». Чергову партію чеських тролейбусів завезли у місто днями. Ще кілька мають приїхати сьогодні-завтра. Поповнення на колесах бачила наша Вікторія Кравець.

Ззовні вони більше українські, ніж чеські – жовто-сині. Проте всередині хороший стан тролейбусів, незважаючи на те, що вони користовані, доводить європейськість транспорту. У Чехії вони відслужили своє. То ж за нижчою ціною тролейбуси продали «Тернопільелектротрансу».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Навіть при тому, що євро зросло майже вдвічі до минулого року, з розмитненням, з доставкою получається в межах 350-370 тис. грн. Тоді коли новий тролейбус сьогодні коштує від 2,5 до 3 млн.грн. Це є, по перше, екологічно чистий транспорт, це транспорт, який люблять тернополяни і це сьогодні самий дешевий транспорт в місті, плюс він перевозить всіх пільговиків без обмежень».

Крім цього, посадовці відмічають якість чеських тролейбусів. Кажуть, що служить цей транспорт належно. Навіть попри занижену вартість проїзду в них. Та за словами керівника «Тернопільелектротрансу», на платі за перевезення пасажирів не варто економити.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»:

«Ми зобов’язані взяти пасажира, перевезти на конкретну відстань, безпечно, і висадити його на зупинці тій, якій він планує вийти, таким, яким він сів. А може ще й з кращим настроєм. Працюють у нас вже більше року ці транспортні засоби. По статистиці ці тролейбуси мають найменшу кількість з’їздів, по поточних поломках. Відповідно, до них йдуть всі сертифікати, коли проходження капітального ремонту. Я думаю, що ми ще доростем до такого і будем проводити так як європейці, планово, 10 років – капітальний ремонт».

Вісім нових тролейбусів випустять на маршрути всередині листопада. Таким чином щоденно їх їздитиме більше 50-ти. Курсувати нові «рогаті» будуть вже діючими маршрутами. Їх, як і решту тролейбусів, з часом обладнають Wi-Fi та встановлять монітори.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top