Ви знаходитесь: Головна / Новини / Загиблого Віктора Гурняка нагородили Залізним пластовим хрестом

Загиблого Віктора Гурняка нагородили Залізним пластовим хрестом

Загиблого на Сході Віктора Гурняка посмертно нагородили найвищою пластовою відзнакою – Залізним хрестом. Також друзі Героя вирішили допомогти його донці Юстинці та створили для дівчинки грошовий фонд. Нагадаємо, 27-річний журналіст і пластун був бійцем батальйону «Айдар». Загинув Віктор на Луганщині 19 жовтня.

За рішенням керівного органу світового ПЛАСТу – Головної Пластової Булави – тернополянина Віктора Гурняка нагородили Залізним хрестом. Це – найвищий пластовий орден, який дається за заслуги перед Україною. Зараз в пам’ять про коханого чоловіка та батька відзнаку передали дружині та донці Віктора.

НАЗАР ЗЕЛІНКА, друг Віктора Гурняка

«Він дається пластунам, визначним пластунам, за визначну діяльність в розвитку і захисту української держави, і української державності».

Також друзі Віктора вирішили допомогти і його маленькій донці Юстинці. І спеціально для дівчинки створили грошовий фонд.

НАЗАР ЗЕЛІНКА, друг Віктора Гурняка

«Ми мусимо забезпечити цю дитину, щоби вона безтурботно жила. Через те, що її тато герой. Її тато загинув за нас всіх, за кожного з нас. От, і відповідно, такий в нас обов’язок».

Мама дівчинки зможе частково знімати гроші з фонду. Та основну суму Юстинка отримає лише після досягнення повноліття.

НАЗАР ЗЕЛІНКА, друг Віктора Гурняка

«І відповідно ми вирішили зробити такий недоторканий фонд. Зібрати досить велику суму. От, для того, щоби ця сума допомогла їй стартувати в житті. От, вже коли вона досягне повноліття».

Допомогти Юстинці фінансово можуть усі небайдужі. Зараз Ви бачите на екранах номер рахунку, за яким можна перерахувати кошти.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top