Ви знаходитесь: Головна / Новини / «ЗАСТУП» відстоює інтереси українського села

«ЗАСТУП» відстоює інтереси українського села

Селянська Україна нарешті заговорить у Парламенті, обіцяють лідери політичної партії «ЗАСТУП». Адже першим та основним завданням аграрного об’єднання є захист інтересів простих хліборобів.

ІРИНА СИНЯВСЬКА, заступник голови партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП»

«Захистити і заступитися за рідну землю у широкому і у вузькому розумінні цього слова. За рідну землю, бо не можна терпіти агресії Росії на Сході, за рідну землю, бо не можна терпіти без господарського використання нашого чорнозему, за рідну землю, бо саме вона живить кожного з нас не тільки продукцією, але й енергією».

«ЗАСТУП» – це команда аграріїв, які не з чуток знають, як підняти українське село. Серед ста вісімдесяти трьох кандидатів немає жодного олігарха, спортсмена чи співака. Адже, очільники партії переконані, закони для села повинні писати самі селяни.

ВОЛОДИМИР ХОМЕНКО, член партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП»

«Перше – це децентралізація не та, яка є на сьогоднішній день, я знову кажу, не та, яка є, а та, яка враховує інтереси громади. Друге питання – однозначний закон «Про охорону родючості землі», ми про це говорили. І третє – закон «Про належне аграрне господарювання».

«ЗАСТУП», обіцяють лідери партії, подбає, аби сільгоспвиробники отримували дохід. А українські продукти були не лише на вітчизняному, а й на світовому ринках. Забезпечить партія також чисту воду, медпункт, освітлення та якісну освіту для кожного села.

ІРИНА СИНЯВСЬКА, заступник голови партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП»

«ЗАСТУП» пропонує терміново внести зміни до закону «Про особисте селянське господарство» і вирівняти тих людей, які годують Україну, з іншими учасниками аграрного ринку».

Дбати про українські землі «ЗАСТУП» почав, ще навіть не ввійшовши у Парламент. Спільно з дітьми на території Борівського агротехнічного коледжу лідери партії посадили яблуневий сад.

ІРИНА СИНЯВСЬКА, заступник голови партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП»

«Це – виростити сина, побудувати хату і посадити дерево. В мене усі попередні два завдання уже виконані, а от сад яблуневий посадити заради майбутнього країни. Я думаю, що це сорт який? Слава переможцям. Нехай цей сад так і називається «Слава переможцям!».

Подбає «ЗАСТУП» і про переселенців. Лідери партії кажуть, обов’язково забезпечать житлом та сприятимуть у працевлаштуванні тим, хто був змушений залишити рідні домівки.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top