Ви знаходитесь: Головна / Новини / Кандидати від «Народного фронту» зустрілися з колективом психоневрологічної лікарні

Кандидати від «Народного фронту» зустрілися з колективом психоневрологічної лікарні

Колектив Тернопільської психоневрологічної лікарні зустрівся з кандидатами у Верховну Раду від «Народного фронту». Андрій Парубій та Іван Ковалик ознайомилися з роботою та оснащенням медичного закладу. Залишившись задоволеними побаченим, «фронтовики» розповіли лікарям про команду, з якою йдуть на вибори.

АНДРІЙ ПАРУБІЙ, член Політичної та Військової ради «Народного фронту»:

«Команда урядова, команда Яценюка, яка на Майдані була проголошена, як новий Уряд України, зуміла пройти той етап, той період, і зуміла не тільки втримати економіку, а зараз ми маємо підстави говорити про ріст економіки, про перехід від стабілізації до росту української економіки».

Чимало в «Народному фронті» й громадських діячів, бійців, які безпосередньо воюють у сьогоднішній війні з Росією. Тому саме ця команда, переконаний Андрій Парубій, повинна представляти більшість і наступного прем’єр-міністра в українській владі. За Тернопіль у парламенті має відповідати не менш патріотична людина, яка особисто пройшла Майдан, і яку в час Революції Гідності обрали керівником місцевої Самооборони.

АНДРІЙ ПАРУБІЙ, член Політичної та Військової ради «Народного фронту»:

«Коли на барикадах не йшлось про владу, а йшлось про зовсім інші речі, він був поруч з тернополянами, яких він очолив тут. І обрали його керівником Тернопільської Самооборони Майдану. Ковалик організував центр волонтерського руху на базі Самооборони Майдану. І багато цієї допомоги, яку збирали тернополяни, він долучив останні кошти, і багато цієї допомоги, яку вдавалось вибити і з-за кордону, і в наших партнерів, власне, завдяки Івану Ковалику ми могли забезпечувати нашу армію, забезпечувати передову».

На Майдані та в зоні АТО, наголосив Іван Ковалик, українці робили і роблять все не тільки для того, щоби перемогти Путіна чи Януковича. Вони докладають сил, аби збудувати нову сильну державу.

ІВАН КОВАЛИК, кандидат в народні депутати від «Народного фронту» по виборчому округу м. Тернопіль:

«Завданнями тих, хто себе показав на Майдані, тим, хто проявив себе в допомозі чи на Сході безпосередньо в бойових діях, чи в процесі люстрації, зробити так, щоби та революція, яка була на Майдані, відбулася і в стінах парламенту. Не за допомогою барикад. А за допомогою того, що люди прийдуть і дійсно проголосують».

Обирати 26 жовтня представники «Народного фронту» закликали не емоціями чи слідуючи агітаційній рекламі. А детально проаналізувати кандидатів, які є в списках кожної партії, щоб знову не пропустити у Верховну Раду ставлеників проросійського політикуму.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top