Ви знаходитесь: Головна / Новини / Кафедрі обліку правового забезпечення – 45

Кафедрі обліку правового забезпечення – 45

Кафедрі обліку правового забезпечення економічного університету – 45. День народження освітній колектив відзначав у дружньому колі викладачів, студентів та успішних випускників. Як це відбувалося, бачила наша знімальна група.

Десятки тисяч випускників, багато з яких сьогодні – успішні підприємці, економісти; сотні наукових робіт, співпраця з багатьма вишами України – такими надбаннями може пишатися кафедра обліку та правового забезпечення факультету агропромислового виробництва ТНЕУ. За свою 45-річну діяльність кафедра працювала в напрямках як наукової роботи, так і розвитку підприємництва, студентського самоврядування. Сьогодні колектив підрозділу вишу робить акцент на зв’язок науки з виробництвом.

РУСЛАН БРУХАНСЬКИЙ, завкафедри обліку і правового забезпечення фак-ту агропромислового виробництва ТНЕУ:

«В нас в країні інколи спостерігаються певні недолугі кроки, пов’язані з тим, що виробництво чомусь не хоче звертатися до наукових розробок сучасних, а науковці не мають можливості втілювати свої розробки. От власне, тому ми хочемо створити певний орган, який буде поєднувати в собі науковців нашого університету, як флагману освіти і науки в західному регіоні, представників найбільшого бізнесу області і представників адміністрації міста, району Тернопільської області».

З нагоди 45-ліття колектив кафедри запросив на зустріч зі студентами успішних випускників вишу. В рамках заходу бізнесмени мали змогу передати свій досвід молодому поколінню. Студенти вважають такі настанови особливо цінними.

ІРИНА СЕМЕНИШИНА, студентка ТНЕУ:

«Вони дають настанови, як правильно нам працювати і як правильно поводитися. Також вони дають різні поради, як правильно поводитися на підприємстві, як правильно використовувати знання, які я здобула в університеті».

ЮРІЙ РЕКРУТ, студент ТНЕУ:

«Це цікаво. Оскільки сфера бухгалтерського обліку не обмежується тільки якимось конкретним підприємством. Люди можуть працювати як в галузі місцевого самоврядування, можуть працювати в банківському бізнесі, можуть працювати на якихось великих промислових підприємствах. Тому цікаво послухати людей, які добилися в цьому певного успіху і можуть нам допомогти, підказати, в якому напрямку нам краще реалізовувати наші здібності».

Випускник вишу Роман Заставний зазначив, що отримані ним в університеті знання стали у нагоді йому в подальшій роботі. А студентам побажав у роки навчання здобути не лише знання, а й вірних друзів і навіть кохану людину. У свою чергу запропонував колективу кафедри послуги компанії по захисту оригіналу «Протекшн-Груп».

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, голова наглядової ради ТОВ «Протекшн-Груп»:

«Для мене цей ВУЗ – це не тільки професійні якісь знання. Дійсно, я найшов тут свою половинку, щасливо живемо. І дякуючи Богу, всім вам, за те, що ви є, за те, що ви дали можливість реалізувати себе в житті. Наша компанія може реалізувати унікальний проект захисту ваших інтелектуальних прав: на ті наукові праці, з якими ви працюєте, ті напрацювання, які в вас є, при їхніх публікаціях ми беремо на себе зобов’язання захистити їх, те, що вони не будуть викрадені, використані і несанкціоновані видані кимось іншим».

В рамках урочистої зустрічі студенти вишу подарували гостям свої музичні композиції, а викладацький склад нагородив кращих спудеїв грамотами і відзнаками.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top