Ви знаходитесь: Головна / Новини / Коли увімкнуть опалення та на що витратити кошти, вирішував міський виконком

Коли увімкнуть опалення та на що витратити кошти, вирішував міський виконком

Коли у домівках тернополян стане тепло, сьогодні вирішував виконавчий комітет. Розглянули також питання ремонту доріг, встановлення у школах камер відеоспостереження та облаштування лікарень терміналами самообслуговування.

Опалювальний сезон, згідно з законодавством, повинен розпочатись п’ятнадцятого жовтня. Це за умови, що температура буде нижчою, аніж вісім градусів. Цьогоріч подачу тепла у домівки тернополян виконавчий комітет вирішив відтермінувати.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Була прописана ще одна норма, що початок опалювального сезону погоджувати з Кабінетом Міністрів України. Немає потреби в початку опалення, оскільки температура вночі буде від 2 до 7 градусів тепла, а вдень від 13 до 20 градусів тепла. Тобто при такій температурі не буде необхідності починати опалювальний сезон, але, хочу сказати, що ми технічно готові розпочати опалювальний сезон навіть завтра».

Запевнив міський голова, що не буде у Тернополі перебоїв і з постачанням гарячої води. Принаймні, восени. Змінити можуть тільки години подачі.

Також виконавчий комітет обговорив питання встановлення у лікарнях терміналів самообслуговування. Це, пояснюють, зменшить рівень корупції в медичних закладах.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Надання дозволу у лікувальних установах розміщення терміналів самообслуговування. Будуть стояти спеціальні термінали самообслуговування. Якщо людина має бажання зробити якийсь благодійний внесок, кошти будуть складатися в цей термінал, в той самий день попадати на банківський рахунок. Суворий звіт про витрачання коштів, на що ці кошти йдуть».

Вирішив виконавчий комітет виділити кошти і на освіту. До кінця року, кажуть, додатково будуть функціонувати дванадцять груп у садочках. Також встановлять камери відеоспостереження та тривожні кнопки у школах. Останнє, пояснюють, з метою безпеки.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Станом до кінця року обладнати такими системами всі школи міста Тернополя. Завершити в цьому році. Тривожні кнопки, які будуть давати можливість в оперативному режимі визивати спеціальні підрозділи, які будуть оперативно реагувати на ті чи інші можливі порушення, які будуть відбуватися в школі чи на території шкіл».

Вирішив виконавчий комітет також подбати і про якість доріг. Капітально ремонтуватимуть, кажуть, вулиці Оболоня та Київську, бордюри на Шептицького та пішохідну зону у парку Тараса Шевченка. Подбають також і про встановлення світлофору на об’їзній, що на вулиці Будного.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top