Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Митниці потрібні нові кадри

Митниці потрібні нові кадри

Колишню податкову, а тепер – фіскальну службу чекає ряд змін. З новим складом Верховної Ради, прогнозують реформи в органах виконавчої влади. Що зміниться в роботі фіскальної служби, почуєте далі.

У Тернопільській фіскальній службі – нові призначення. Голова державного органу офіційно представив начальників обласного управління Ігоря Комендата і митниці Володимира Марцинюка. Після зміни складу Верховної Ради, державна влада має приступити до втілення ряду реформ. У числі перших з них – зміни в податковій та митній службі. Зокрема, бізнес планують повернути в регіони. А після передачі влади місцевим органам, зміниться й процедура розподілу бюджету, нагадав новопризначений начальник фіскальної служби області.

ІГОР КОМЕНДАТ, начальник ГУ Державної фіскальної служби в Тернопільській області:

«Прийдемо до децентралізації і відповідальність буде лежати, в першу чергу, на нас за наповнення бюджету, який ми будемо тратити на місцях. Треба прикладати зусилля. Потрібно очолювати цей процес по залученню нових платників. Ми бачимо, який високий ефект дає підприємство з іноземними інвестиціями, наскільки вони відповідально підходять і до виплати заробітної плати, і до сплати державного бюджету, до сплати місцевого бюджету. Це є плюс».

Торкнуться зміни і митну службу. Одна із них – впровадження єдиної в державі митної вартості. Також хочуть зменшити втручання людей у контроль.

ІГОР БІЛОУС, голова Державної фіскальної служби України:

«Це, перша за все, автоматизація. Друге – це митна вартість. Третє – це, напевно, організація процесів і невтручання інших правоохоронних органів в процес митного оформлення, як ви знаєте. Ну і далі, це прискорення митного оформлення, якісне обслуговування і т.д. Є над чим попрацювати по кадровому складу. От. Я би хотів бачити більше нових облич на митниці. Але хочу констатувати, що не так в нас багато талановитих професіоналів залишилося».

Не залишать без змін і податкову міліцію. Її планують реорганізувати в службу фінансових розслідувань. Основне, каже Ігор Білоус, щоб вона виконувала силові функції, не дублюючи при цьому податкових.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top