Ви знаходитесь: Головна / Новини / Міліціонери розповіли, як працювали 9 місяців

Міліціонери розповіли, як працювали 9 місяців

Місцеві правоохоронці підбили підсумки та обговорили плани на майбутнє. За останні 9 місяців, кажуть міліціонери, рівень довіри серед населення до їхньої професії значно зріз, а кількість злочинів зменшилась.

Останні 9 місяців для правоохоронців видались дуже непростими, розповідає начальник УМВС України в області. Та міліціонерам вдалось гідно вистояти під час Майданівських подій і не допустити на Тернопільщині кровопролиття. До того ж, каже Василь Облещук, рівень довіри серед населення до їхньої професії, значно зріс.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України в Тернопільській області

«За 9 місяців пройшли ці суспільно-політичні процеси, які в нашій державі, це – Революція гідності. Ви знаєте, що тернопільська міліція, в якійсь мірі, з честю і гідністю, хочу відмітити, проявили себе під час Революції гідності».

Не пасе задніх місцева міліція і по всеукраїнських показниках. Рівень загальної злочинності в нашій області залишається одним із найнижчих в країні. Зменшилась на Тернопільщині також кількість дорожньо-транспортних пригод. Активно працюють правоохоронці у сфері протидії наркозлочинності, суспільної моралі та кіберзлочинності. Та найважливіше, каже Василь Облещук, це те, що півтисячі місцевих правоохоронців несли службу у зоні АТО.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України в Тернопільській області

«П’ятсот працівників міліції пройшли зону АТО. На сьогоднішній день більше, як двохсот працівників міліції забезпечують правопорядок на тих блокпостах Східної України. В першу чергу, це – Луганськ, де йдуть бої, де щоденно стріляють, обстрілюють, це – блокпости в місті Попасна, це – блокпост в місті Щастя, а також в інших населених пунктах».

Готові, розповідає Василь Облещук, правоохоронці і до парламентських виборів. Головне завдання, яке стоїться перед міліціонерами, каже їхній начальник, – це забезпечення правопорядку на дільницях і не допущення провокацій.

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Цікаво чого УМВС не займається видачею землі яку обіцяли бійцям АТО. Ходить інформація що треба заплатити. Знову бабло перемогло добро.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top