Ви знаходитесь: Головна / Новини / Найсвіжіші дані по явці виборців

Найсвіжіші дані по явці виборців

Відносно спокійно проходить на Тернопільщині процес народного волевиявлення. Станом на післяобідній час правоохоронці та громадські активісти зафіксували низку незначних порушень. Серед них: дільниця без вивіски, невідповідність необхідній кількості бюлетенів на кількох ДВК, неналежне розміщення кабінок з скриньками, заборонена політична агітація та інше. Є також випадки нищення бюлетня.

ЛЕСЯ ГУРЕЦЬКА, прес-секретар прокурора області:

«Жінка просто побачила в списку виборців прізвище померлого сина і от ті емоції спричинили до того, що вона це зробила».

А на Теребовлянщині стався трагічний випадок. 78-річна жінка прийшла на дільницю, проте не встигла проголосувати. Пенсіонерка  – померла. Перевіряють правоохоронці й інформацію про так званих «тітушок», які начебто прибули в нашу область.

РУСЛАН БАЛИК, заступник начальника УМВС України в області:

«Ми перевіряємо інформацію щодо, так званої «каруселі», невідомими особами, які були зафіксовані в селі Озерна, Зборівського району. На даний час ця інформація перевіряється. За попередніми даними їхали відпочивальники 5-ма автобусами і стали біля кафе, для того, щоб перекусити. Інформація поступила від громадян даного населеного пункту і на даний час вона перевіряється».

Щодо явки громадян, то вона в першій половині дня, вища, а ніж на попередніх парламентських виборах 2012-го року і на президентських, що проходили в травні цього року.

ТЕТЯНА СЕМУСЬ, юрист ТОО «Комітет виборців України»:

«В області проголосувало 19,77% виборців».

Щоправда дані по явці виборців різняться. Обласний Штаб однієї з політичних партій проводить свій паралельний підрахунокголосів. Його представники гарантують достовірність і точність наведених цифр.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, керівник обласного Штабу політичної партії «Народний Фронт»:

«Одна із політичних сил робила повний моніторинг явки виборців по кожній дільниці. Кожні спостерігаючі члени комісії мали такі карточки, які кожен, персонально, надсилали смс в один із Штабів, щоб не агітувати. Якщо дозволите, я озвучу абсолютно точні дані, по нашій інформації. По Тернополю – це 20,28%, Збараж – 21,31%, Зборів – 22,06%, Теребовля – 22,43% і Чортків – 20,61. Це станом на дванадцяту годину. Фактично в нас получилося по області явка 21 і рівно 7 десятих відсотка».

Це, нагадаємо, дані на 12-ту годину. Проте, під час підготовки цього матеріалу, телеканал «ІНТБ» отримав найсвіжішу інформацію по явці людей на виборчі дільниці. Отже, тернопільський округ номер 163 – 46 і 12 відсотків. Загалом, в області вже проголосувало 51 і 56 відсотків виборців.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top