Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Народний фронт» реформуватиме силові структури

«Народний фронт» реформуватиме силові структури

Професійна команда для складних часів. Саме такою вважає член Політради «Народного фронту» Андрій Парубій партію, в складі якої йде на вибори до Верховної Ради. Це політики, громадські активісти, журналісти та бійці Майдану, які не зламалися в часи війни і, об’єднавшись, йдуть змінювати ситуацію в парламенті. В команді «Народного фронту» Самооборона побачила тих, з ким стояла на передовій Майдану, зводила барикади для захисту від російського ворога.

АНДРІЙ ПАРУБІЙ, член Політичної та Військової ради «Народного фронту»:

«Ми дійшли до розуміння, що власне, та команда – і Яценюк, і Чорновіл, чи Лілія Гриневич, багато інших дуже яскравих діячів, наших комбатів – це найбільш близька і найбільш органічна для нас команда, яка зможе в майбутньому Парламенті стати основою для нової парламентської більшості. Бо ми переконані, що власне Яценюк як прем’єр-міністр на сьогодні в Україні продемонстрував свою величезну ефективність і ми переконані, що власне, його і потрібно пропонувати на нового керівника Уряду».

Оцінюючи політичні сили при виборі нової Верховної Ради, варто зважати, наскільки вони здатні сформувати новий ефективний уряд. Тому на Тернопільщині «Народний фронт» висуває на вибори, як досвідчених політиків, які не прогнулися при попередній владі, так і нових активних людей. Зокрема, Івана Стойка, Михайла Апостола та Івана Ковалика. Останній наголошує, що на початку свого політичного шляху обрав ту силу, яка приведе в парламент нові обличчя, що схвально проявили себе в період Майдану та АТО.

ІВАН КОВАЛИК, кандидат в народні депутати по 163-му виборчому округу:

«Це є дійсно ті люди, які працюють в інтересах громади, а не в інтересах своїх власних меркантильних, чи в інтересах якихось груп, кланів, олігархів і т.п. Нашою ключовою засадою є те, що потрібно змінювати нашу політичну систему і вводити нових людей. Це є одна з ключових вимог Майдану, і допоки цього не відбудеться, доти градус суспільної напруги буде дуже високий».

Щоб зняти цю суспільну напругу, Україні треба виграти не вибори, а війну, наголошує Андрій Парубій. Тому першими кроками у Верховній Раді мають стати реформи. Змінювати планує, насамперед, силові структури та міжнародну політику. Оскільки це допоможе протистояти нападнику та залучитися підтримкою інших країн.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top