Ви знаходитесь: Головна / Новини / Народним депутатам передали Буквар

Народним депутатам передали Буквар

Буквар тернопільських школярів поїде у Верховну Раду. Виготовлену учнями 5-ї школи азбуку передадуть народним обранцям. З якими словами діти віддавали дарунок, дивіться у нашому сюжеті.

Учні 5-ї школи виготовили свій власний буквар. Адресували книжку українським депутатам. Через книгу спробували передати обранцям свої прохання і побажання.

ВІКТОР БОДНАРЧУК, учень 7 класу Тернопільської СЗОШ №5:

«Щоб політики більше звертали увагу на стан України теперішній і щоб вони помогли силам АТО, щоб вони більше перераховували грошей і щоб вони не опускали руки і вірили, що в нас буде перемога».

Вчитель 5-ї школи Зоряна Гуцул пояснює, у Букварі кожній літері відповідає актуальне для сучасних політиків слово.

ЗОРЯНА ГУЦУЛ, вчитель укр. мови та літератури Тернопільської СЗОШ №5:

«До кожної літери підібране слово і тісно воно перегукується з історичними подіями минувшини, сучасними політичними подіями. І ми всі щиро сподіваємося, що Буквар знайде свою аудиторію у стінах Верховної Ради і депутати дослухаються до голосу дітей. Адже діти – це наше майбутнє».

Передати Верховній Раді буквар діти доручили нардепу від Тернополя Олексію Кайді. Політик запевнив, що по примірнику такої книжки розповсюдять серед всіх народних обранців. Це має нагадати їм про шлях України в Європу.

ОЛЕКСІЙ КАЙДА, народний депутат України:

«Україна має величезне призначення в Європі. Там теж не все так добре, там теж не все так красиво, як малюють. Але знову ж таки, там зовсім інші цінності, там інша поведінка, там інші взаємостосунки. А призначення України якраз привнести в Європу той дух український, яким ми просякнуті, просякнута наша кров, ми його всмоктали з молоком матері».

До речі, ще до Букваря для депутатів, учні 5-ї школи підготували Конституційну реформу України. Її вже передали державним посадовцям. Кілька примірників реформи обіцяють передати разом з Букварем.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top