Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщині переселенців забезпечують роботою

На Тернопільщині переселенців забезпечують роботою

На Тернопільщині усіх переселенців намагаються забезпечити роботою. До міськрайонного центру зайнятості звернулось більше сотні осіб, тридцять троє із них уже працевлаштовані.

З початку проведення Антитерористичної операції, кажуть у міськрайонному центрі зайнятості, до них звернулось більше сотні переселенців. Забезпечити роботою, пояснюють, усіх не змогли. Бо вільних вакансій на Тернопільщині не так вже й багато.

АНАТОЛІЙ КУРИЛЯК, директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості

«Район трудонадлишковий. Значить, безробітних також, будемо так казати, три тисячі на обліку знаходиться, і підбір роботи ускладнюється у зв’язку з цим».

Та з майже сотні звернень роботу знайшли для тридцяти трьох осіб. У центрі зайнятості кажуть, лише частина працює за фахом.

АНАТОЛІЙ КУРИЛЯК, директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості

«Ті вчителі, які зверталися до нас протягом літа, за нашим зверненням управління освіти їх працевлаштувало. Вони практично майже всі працевлаштовані в системі освіти. Інша ситуація з лікарями, тому що вакансій немає на сьогоднішній день».

Статус безробітного, кажуть у центрі зайнятості, отримали більш як півсотні переселенців. Ще двадцяти трьом шукають роботу.

АНАТОЛІЙ КУРИЛЯК, директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості

«Пропонується все: і можливість перенавчання, і можливість проходження стажування на виробництві».

Співпрацюють, кажуть у центрі зайнятості, з міською та обласною владою, а також міграційною службою. Забезпечувати роботою намагаються навіть тих, хто за допомогою у центр не звертався.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top