Ви знаходитесь: Головна / Новини / Новий парламент обирали мер і голова ОДА

Новий парламент обирали мер і голова ОДА

Свої голоси на позачергових парламентських виборах віддали також міський та голова облдержадміністрації. Сергій Надал сподівається, що разом із приходом у Верховну Раду нових облич настануть і зміни в країні.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Люди дуже багато надій покладають на ці вибори. Всі чекають серйозних змін. Змін не тільки облич, не тільки назв політичних партій, а що ці зміни принесуть якісь реальні зміни в економіці, в житті країни, в суспільному житті».

Сергій Надал розповідає, усього в місті працюють 86 дільниць, які відносяться до 163 округу. Та ще 4 до 165. Роботу усі ДВК, каже Сергій Надал, розпочали вчасно та без порушень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«За кожною дільницею були закріпленні дані працівники міської ради. Дільниці забезпечені усім необхідним. Ну, і сьогодні нам залишається лише завдання уже членів дільничних виборчих комісій і спостерігачів забезпечити так, щоб ці вибори пройшли чесно і законно».

А от голова Тернопільської облдержадміністрації голосував не стільки за себе, як за своїх дітей та внуків. Олег Сиротюк розповідає, хоче, аби його рідні жили в мирній країні.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської ОДА

«Вони мають отримати вільну незалежну державу. Вони мають вирости українцями на своїй батьківській землі. Сьогодні ми голосували і за героїв Небесної Сотні, і за тих бійців, і добровольців, які на Сході нашої держави. За всіх тих людей, які хочуть миру в нашій державі, які хочуть українського майбутнього».

Голова облдержадміністрації каже, чимало жителів Тернопільщини вже зробили свій вибір, хоч до закриття дільниць ще багато часу.

 

Автор: Олена Юрик

1 коментар

  1. Сиротюк порушує Конституцію України не виплачуючи зарплати працівникам з березня 2014 року. Він навіть не розуміє, що закони для того ,щоб їх виконувати. Такої зневаги до людей ще не було за жодної влади.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top