Ви знаходитесь: Головна / Новини / Опалювальний сезон розпочався

Опалювальний сезон розпочався

Згідно з розпорядженням Президента України Петра Порошенка, до кінця поточного тижня в усіх, без винятку, областях повинен розпочатись опалювальний сезон. У домівках тернополян тепло стало вже сьогодні.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Запущені, працюють усі 38 котелень і паливних. Підключені всі 35 дитячих садочків дошкільних установ. Підключені всі 43 об’єкти навчальних закладів. До кінця дня 23 жовтня всі 730 будинків будуть підключені до теплоносія».

Тепліше не стало лише в чотирнадцятій школі. Там ремонтують систему опалення. Та скоро, кажуть у міській раді, в навчальному закладі також буде комфортно. У разі виникнення аварійної ситуації радять звертатися за телефонами: 25-48-10 та 52-71-14.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Температура буде не нижчою від вимог санітарних норм. Ніхто нижче опускати температуру не буде. Це нас дозволяють і ліміти, ми повністю вкладаємось в існуючі ліміти. І ми не збираємось давати температуру нижчу від норми».

А згідно з санітарними нормами, температура у домівках повинна бути не нижчою, ніж вісімнадцять градусів. А щодо економії, кажуть у міській раді, то на даний момент потреби у цьому немає. Тому в оселях тернополян безперебійно будуть постачати як тепло, так і гарячу воду. Менше подавати опалення можуть лише у випадку покращення погодних умов.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top