Ви знаходитесь: Головна / Новини / Парламентські вибори розпочались

Парламентські вибори розпочались

ОЛЕНА ЮРИК, кореспондент ІНТБ

«168 дільниця уже розпочала свою роботу. Не зважаючи на те, що на годиннику тільки 8 ранку, обрати новий парламент прийшло чимало тернополян».

Першим зробити свій вибір прийшов пан Пилип. Чоловік розповідає, вирішив не баритися і виконати свій громадянський обов’язок.

п. ПИЛИП, проголосував першим

«За Україну нашу, Господи Боже, як я хвилююся сильно. Розумієте, щоб не було війни, щоб був мир і спокій на нашій землі. І щоб ми перемогли».

Однією із перших на дільницю прийшла і пані Оксана. Тернополянка каже, проголосувати протягом дня у неї не буде часу, та це зовсім не означає, що робити цього не потрібно взагалі.

п. ОКСАНА, одна з перших прийшла на вибори

«Тому що сьогодні працюю на 9 годину та й хотіла виконати свій громадянський обов’язок. Вибираємо своє майбутнє. І від цього залежить доля наша, наших дітей, внуків».

На лише одній 168 дільниці зареєстровано 2359 виборців. 12 тернополян на ДВК з’явитися не зможуть. Тому до них, розповідає Михайло Кузик, прийде комісія у складі 3 чоловік.

МИХАЙЛО КУЗИК, голова 168 виборчої дільниці

«Після виконання Гімну України о 8.00 дільниця була відкрита. Поки що наразі, слава Богу, нічого, все добре. Окружна комісія нас забезпечила і агітаційними матеріалами, і такими нормативними актами. Все є. Все в порядку».

Ми також віддали свій голос за новий парламент. Адже, попри те, що кореспонденти ІНТБ сьогодні працюють, громадянський обов’язок – понад усе.

ОЛЕНА ЮРИК, кореспондент ІНТБ

«Доброго ранку. Будемо і ми голосувати».

Обрати новий парламент тернополяни будуть мати змогу до 8 вечора. Після цього комісія займеться підрахунком голосів.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top