Ви знаходитесь: Головна / Новини / Польське інкасаторське авто передали Службі безпеки

Польське інкасаторське авто передали Службі безпеки

З Тернополя на Схід поїде броневик. Спеціальний автомобіль працівникам СБУ, які служать в зоні АТО, передала міська влада.

Броньований автомобіль для воєнної зони Тернопільській Службі безпеки передала міська рада. Це не нова машина, але саме така, яку потребували працівники СБУ.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вартість автомобіля вийшла трохи більше 3 тис. євро. Нам вдалося знайти спонсорів, які погодилися придбати. Ну і члени виконавчого комітету своїми коштами також долучилися. Це автомобіль бувший у використанні, звичайно. Але це автомобіль, який відповідає всім нормам, які сьогодні є в Україні для того, щоб використовувати його для їзди. Оскільки в Європі норми для автомобілів, які використовуються інкасаторами, є надто високі, там буквально за декілька років вони підлягають вже заміні на нові автомобілі. Ці автомобілі цілком придатні для наших умов, тим більше, для військових дій».

Автомобіль придбали у Польщі. В Україні його пофарбували, почепили номери. Авто відправлять в зону АТО при наступній ротації працівників Служби безпеки.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top