Ви знаходитесь: Головна / Новини / Проти «Народного фронту» поширили «чорнуху»

Проти «Народного фронту» поширили «чорнуху»

«Чорнуха» не припиняє діяти навіть в останній день виборчої кампанії. Агітаційні листівки проти партії «Народний фронт» сьогодні поширювали у Тернополі. З’ясувати, звідки ці брошури ми спробували в штабі політичної сили та юристів.

Листівки такого типу поширювали на території Тернополя. У них обливають брудом лідерів політичної партії «Народний фронт» і їхню роботу впродовж останніх місяців. Про анти-агітки  у штаб «фронтовиків» повідомили виборці.

ЗОРЯНА УДИЧ, уповноважена особа «Народного фронту» в виборчому окрузі № 163:

«Звернулися із питанням, чи ми знаємо, що проти нашого штабу, проти «Народного фронту» розповсюджують анти-агітки. Ми, звичайно, не володіли такою інформацією. Ми завдячуємо їм. На даний момент відповідні заяви зареєстровані вже у міському відділі міліції і в СБУ. Сподіваємося, що наші виборці будуть пильними і будуть розуміти, що це є чорний піар».

Правозахисники також визнали, що це явна «чорнуха» проти «Народного фронту». І нагадують, її замовникам загрожує покарання аж до позбавлення волі.

ВІКТОР МИХАЙЛЮК, адвокат:

«В таких діях є ознаки злочинів, передбачених ст. 157, 110 і 436 Кримінального кодексу України. Зокрема, це є перешкоджання здійсненню виборцем свого виборчого права, оскільки така неправдива інформація, яка розповсюджена в даних листівках, спотворює уяву виборця про певну політичну силу і не дає можливості об’єктивно сформувати свою волю. Крім того, в цих листівках я бачу ознаки закликів до розпалювання війни, а також до зміни територіального устрою України».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top