Ви знаходитесь: Головна / Новини / Протоколи на тернопільську ОВК приносили протягом дня

Протоколи на тернопільську ОВК приносили протягом дня

Тернопільська окружна виборча комісія продовжує опрацьовувати протоколи. Станом на 14 годину інформація до ОВК надійшла зі 76 дільниць. Залишилось тільки 10. Грубих порушень в окружвиборчкомі зафіксовано не було.

ОЛЬГА БІЛОУС, голова окружної виборчої комісії №163

«Порушень не було. Не було. Просто виникли тут деякі казуси, що ЦВК прийняло, а там виявились помилки. Зараз намагаємось виправити. В нас є два бюлетені, два протоколи, вірніше: один – багатомандатний, один – одномандатний. Ну, виявилось так, що кількість виборців інакша. Кличемо людей і міняємо протокол».

Багато було бюлетенів, кажуть в окружній виборчій комісії, які вважаються недійсними. А саме – такі, де не внесли зміни про скасування реєстрації кандидатів у депутати або ж де виборці зробили більше однієї позначки чи, навпаки, не проголосували взагалі. До недійсних відносять також бюлетені, контрольний талон яких невідокремлений.

ОЛЬГА БІЛОУС, голова окружної виборчої комісії №163

«Дуже багато по мажоритарних бюлетенях, дуже багато недійсних. Дуже багато – п’ятдесят, шістдесят і більше».

Низьким, зазначають в ОВК, є рівень роботи членів виборчих комісій. Через них, кажуть, і трапляються дрібні порушення.

ЗОРЯНА УДИЧ, уповноважена особа «Народного фронту» в виборчому окрузі № 163

«Йде невідповідність годинам і датам, десь підписи недоставлені, десь номер дільниці неправильно проставлений або адреса, за якою знаходиться дана дільниця. Загалом ми не спостерігаємо якихось грубих порушень, що стосувалися би фальсифікації даних виборів».

Наскільки активно голосували тернополяни на цих позачергових виборах говорити, кажуть в ОВК, ще рано. Та за результатами вже опрацьованих протоколів віддати свій голос прийшло лише 60 відсотків.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top