Ви знаходитесь: Головна / Новини / Підземний паркінг – на Площі Героїв Євромайдану

Підземний паркінг – на Площі Героїв Євромайдану

У Тернополі може з’явитися перша підземна автостоянка. Її планують облаштувати на Площі Героїв Євромайдану. Що ще і коли буде на цьому місці, з’ясовували наші кореспонденти.

Депутати міської ради передали землю на площі Героїв Євромайдану тернопільському відділу технагляду. Наступного року на цій ділянці планують реконструкцію. Там встановлять пам’ятник Героям Небесної сотні. Та облаштують підземний паркінг.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Зараз ця земельна ділянка закріпляється за відділом технічного нагляду. Ми маємо час якраз поки буде зимовий період, підготувати всю необхідну документацію, провести конкурси, визначити виконавця робіт з тою метою, щоб на весну вже почати ремонтні роботи і до наступної осені завершити їх і мати і сучасний майдан в центрі міста, і разом з тим мати сучасну паркову, першу підземну паркову в м.Тернополі».

Запланована стоянка вирішить проблему з паркуванням транспорту в центрі Тернополя. Інвестор, який будуватиме парковку, має обладнати і всі комунікації на цій ділянці.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Під цією площею має бути збудовано підземний паркінг, який має повністю зняти проблему з паркуванням транспорту в центральній частині міста. Проектантами, архітекторами зроблено всі розрахунки, скільки буде парковочних місць. Планується з цього боку, зі сторони існуючого сьогодні квіткового ринку заїзд під паркову, під всією територією – облаштування підземного паркінгу і запасний виїзд – з іншого боку за можливо збудованою спорудою».

Ділянку на сьогоднішній площі Героїв Євромайдану не ремонтували близько 30-ти років, наголосив Сергій Надал. Зараз на ній знаходяться торгові точки, ще частина – просто пустує. Тому міська рада хоче привести майдан до ладу, щоб він відповідав імені Героїв Небесної сотні, яке віднедавна носить.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top