Ви знаходитесь: Головна / Новини / Розробляти реформи просять талановиту молодь

Розробляти реформи просять талановиту молодь

До вирішення державних проблем варто залучати молодь. Реформи, які необхідні Україні сьогодні, неможливо провести без свіжих думок та кваліфікованих спеціалістів.

Говорити про реформи в період війни не тільки можна, а й потрібно. В цьому переконані молоді експерти з питань міжнародного співробітництва Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Кількість переселенців в країні через події на Сході щодня росте. І це тільки за офіційними даними.

ОЛЕНА ШКРУМ, експерт Управління Верховного Комісара з прав біженців ООН:

«Якщо дуже швидко не будуть зроблені реформи, дуже швидко не буде законодавчого врегулювання питання Донбасу і питання переселенців, у нас просто буде гуманітарна катастрофа. Я на сьогодні подивилася число переселенців, яке є в державі, офіційно зареєстровано за статистикою ООН більше 375 тис. переселених осіб. Ми вже маємо зиму, ми маємо величезну проблему, де їх поселити. Вони навіть не можуть отримати роботу і платити податки до державного бюджету, а держава не може їх утримувати і ця проблема постає дуже і дуже гостро».

До співпраці з політиками варто залучати молодих людей, які мають конкретне бачення реформ. Позитивний досвід роботи над державним регулюванням можна перейняти в іноземних колег.

ОЛЕКСІЙ РЯБЧИН, менеджер з міжнародної комунікаційної стратегії реформ:

«Ми хочемо залучати молодь, талановиту молодь, яка отримала дуже гарну українську освіту, яка отримала закордонну освіту або має якісь вагомі досягнення в Україні, підключатися до цього. Коли ти навчаєшся закордоном, ти розумієш, що держава може безкоштовно давати послугу, ти не маєш за це платити, освіта не корумпована. І ти бачиш, які прості механізми можна імпламентувати для того, щоб назавжди вирішити цю проблему».

У команду майбутніх урядовців «Батьківщина» сьогодні набирає молодь за відкритим конкурсом. Ті, хто пройде відбір журі, працюватимуть над проектами вже після парламентських виборів.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top