Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Самопоміч» – без колишніх нардепів та олігархів

«Самопоміч» – без колишніх нардепів та олігархів

«Візьми і зроби» – таким принципом керуються члени партії «Самопоміч». Відповідно, команда політичної сили – це активні громадські діячі, кожен з яких – фахівець у своїй галузі. Члени партії вже мають конкретні напрацювання, які почнуть втілювати одразу з приходом у Верховну Раду. Особливість «Самопомочі» на цих парламентських виборах – відсутність у партійному списку колишніх депутатів і олігархів.

ГАННА ГОПКО, 1 номер в списку «Самопомочі», співзасновник «Реанімаційного пакету реформ»:

«Хто фінансує політичну партію «Самопоміч»? Відразу скажу, що кандидати, які є в списку, представники діаспори, а також народ України. Дуже багато кампаній відбувається завдяки ресурсам, які дають волонтери, ті, які друкують самі наліпки і клеять на свої машини, банери на балконах. Нам дуже добре, що люди, які підтримують, однодумці «Самопомочі» – це люди прогресивні, думаючі, які користуються соціальними мережами, Інтернетом, де також дуже багато різних акцій, які підтримують «Самопоміч».

У партію ввійшли економісти, юристи, благодійники, представники місцевого самоврядування і навіть військові. Останні зізналися, що пропозиції балотуватися на парламентських виборах надходили від різних політичних сил. Але пояснили, чому обрали «Самопоміч».

СЕМЕН СЕМЕНЧЕНКО, 2 номер в списку «Самопомочі», командир батальйону «Донбас»:

«Для нас не было приоритетом пройти в парламент. Было приоритетом – не потерять доверие людей. Поэтому мы пришли по трудному пути. Мы пошли в команду, которая изначально имела стартовые возможности для прохождения меньше 1%, как показывали рейтинги. И только общим трудом, общими усилиями, благодаря доверию людей, мы сейчас уже преодолели 5%-барьер. И это ещё не конец».

Команда «Самопомочі» йде в Парламент, щоб на державному рівні вирішувати загальнонаціональні проблеми. Проте, вони впевнені, що в кожному регіоні має бути людина, яка відповідатиме за зроблене перед виборцями.

СЕМЕН СЕМЕНЧЕНКО, 2 номер в списку «Самопомочі», командир батальйону «Донбас»:

«Сейчас у нас есть возможность быть в Тернополе. У некоторых людей, которые тоже выдвинуты и поддержаны «Самопомощью», нет такой возможности, потому что они сейчас воюют в зоне АТО. Хотелось бы использовать время и сказать пару слов о кандидате по округу №163, это Тарас Пастух. Это человек, который сейчас вместе со своей воинской частью – под Дебальцево. Человек, который имеет и опыт управления большим предприятием, юридическое, экономическое образование».

Як наголосив Семен Семенченко, першими кроками, які він втілюватиме у Верховній Раді, стануть: закон про добровольців, опіка потерпілими під час Майдану і АТО, люстрація тощо.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top