Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Самопоміч» підтримує Тараса Пастуха за професійність і відважність

«Самопоміч» підтримує Тараса Пастуха за професійність і відважність

«Самопоміч» не делегує до Верховної Ради скомпрометованих діячів. У команді, з якою партія бере участь у парламентських виборах, лише самодостатні люди, які всього, що мають, досягли власними силами.

АНДРІЙ САДОВИЙ, лідер «Об’єднання Самопоміч»:

«В списках «Самопомочі» немає жодного колишнього депутата, жодного колишнього міністра. Тому що вони своєю діяльністю, або саме страшне – бездіяльністю довели країну до руїни. По Тернополю «Самопоміч» підтримує Тараса Пастуха. Ви його всі прекрасно знаєте. Він є здібний, талановитий і відважний, що сьогодні є саме важливе. Він є вільна людина. Тому для мене було за честь його підтримати. І я звертаюся до всіх тернополян, щоб вони за нього проголосували».

Новий парламент має працювати над цілою низкою реформ, підкреслив Андрій Садовий. А це під силу тільки професійній команді. Саме така якість, а також  порядність і патріотизм, притаманні кандидатові від Тернополя Тарасу Пастуху. Цим він завоював довіру, як тернополян, так і команди «Самопомочі».

АНДРІЙ САДОВИЙ, лідер «Об’єднання Самопоміч»:

«Людина – хороший сім’янин. Має прекрасну жінку, це дуже важливо, чотирьох дітей, це дуже важливо. Має хорошу освіту, має хороший фах. А хто має бути депутатом в вас? Ті, що лапшу вішають вам на вуха зранку до вечора? Ми вже їх бачили. Оберіть свого, нормального, адекватного, інтелігентного, вихованого. Будете мати більше користі».

Сьогодні Тарас Пастух воює в зоні АТО. То ж передвиборчу кампанію за нього ведуть друзі та прихильники. Багато з них роблять це на добровільних засадах.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top