Ви знаходитесь: Головна / Новини / Сварка переросла у вбивство

Сварка переросла у вбивство

Сварка переросла у вбивство. Сорокаоднорічній жительці Тернополя не сподобалось, що її співмешканець розпивав спиртні напої. Це і стало причиною злочину.

Сорокаоднорічній тернополянці не сподобалось, що її співмешканець розпиває спиртні напої. Повернувшись додому також напідпитку, жінка розпочала словесний конфлікт. За словами підозрюваної, чоловік перший накинувся на неї з ножем.

ОЛЬГА СЛОБОДА, старший слідчий Тернопільського міськвідділу міліції

«В результаті даного словесного конфлікту потерпілий взяв у руки кухонний ніж та, побачивши це, підозрювана вихватила з рук у нього кухонний ніж та умисне нанесла йому декілька ударів ножем в область грудної клітки».

Тернополянка нанесла шість ножових поранень. Шансів вижити у чоловіка не було. Після скоєного жінка зателефонувала батькові свого співмешканця та зізналася у вбивстві.

ОЛЬГА СЛОБОДА, старший слідчий Тернопільського міськвідділу міліції

«Надійшло повідомлення від жителя міста Тернополя про те, що на масиві Східному у місті Тернополі з численними ножовими пораненнями він виявив труп свого сина».

Зараз тернополянка перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

підозрювана

«Коли п’яний в нас постійно виникали конфлікти, бо йому все було не так. Чого я була довго на роботі, чого затрималась, чого то не так, се не так. Я його не брала в руки, він тримав його в руці, а я його пхала».

За фактом скоєного вбивства відкрито кримінальне провадження згідно з частиною 1 статті 115 Кримінального Кодексу України.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top