Ви знаходитесь: Головна / Новини / Слабоалкогольні напої будуть оподатковуватись

Слабоалкогольні напої будуть оподатковуватись

Від завтра вступають у дію зміни до Податкового кодексу. Відповідно до нововведень, на слабоалкогольні напої, вміст етилового спирту в яких складатиме не менше восьми з половиною відсотків, буде накладатись акцизний податок.

ІГОР ЯМНЮК, головний державний інспектор відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в області

«Ті напої, які містять в собі спирт етиловий більше 8,5 відсотків, що раніше класифікувались як продукти дієтичного харчування, лікарські засоби, інша аналогічна продукція, відтепер підпадають під категорію алкогольних напоїв з обов’язковим маркуванням марками акцизного податку».

Відтак, із першого листопада суб’єкти господарювання, аби торгувати слабоалкогольними напоями, повинні будуть отримати ліцензію. Становити акцизний податок буде сімдесят гривень п’ятдесят три копійки за один літр стовідсоткового спирту. Згідно із законодавчими змінами збільшився і розмір штрафу.

ІГОР ЯМНЮК, головний державний інспектор відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в області

«Мінімальну суму штрафу за роздрібну торгівлю спиртом, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліценції збільшено з 1700 гривень до 17000 гривень. На виробництво, зберігання, транспортування, реалізацію алкогольних напоїв чи тютюнових виробів без марок акцизного податку або з підробленими марками акцизного податку збільшено з 8500 гривень до 17000 гривень».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top