Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Спартакіада для тернопільських дітей

Спартакіада для тернопільських дітей

Тернопільським дітям показали олімпійський майстер-клас. Показові виступи з різних видів спорту демонстрували на військово-патріотичному святі цими вихідними. На заході побували і наші кореспонденти.

Спортивне свято військово-патріотичного виховання відбулося на біатлонній базі в Підгородньому. Юним спортсменам демонстрували різні види спорту, показали, якою буває зброя і як її використовувати не у воєнних цілях. Такий захід організували, щоб додати в сьогодення дітей більше яскравих фарб.

ОЛЕНА ПІДГРУШНА, олімпійська чемпіонка з біатлону:

«Надзвичайно складна ситуація в Україні і війна, плюс вибори – багато негативу навколо цього. І хочеться для дітей зробити свято, показати, що все ж таки, і зброя є мирна, є спортивна зброя, десь частково їх підготувати, підняти їхні патріотичні настрої, виховання».

Молоде покоління прийшло на спортивне свято показати свої можливості та перейняти досвід професійних чемпіонів.

МАР’ЯНА:

«Я займаюся біатлоном 2 роки. Тільки цим видом спорту. Мені також буде цікаво подивитися на майстер-клас від Олени Підгрушної, цікаво взяти участь у цих змаганнях».

САША:

«Я займаюся тільки біатлоном. Вже займаюся 1,5 року. Мені сьогодні буде інтересно подивитися на майстер-клас від Олени Підгрушної і цікаво прийняти участь в різних зараз змаганнях і спринті».

МАЖЕНА:

«Я біатлоном тренуюся вже 2 роки. Також сьогодні я була на змаганнях з велоспорту. Бігла я ще на змаганнях з легкої атлетики – була другою. По біатлону також їздила на різні збори, наприклад, в Тисовець».

Крім біатлону та демонстрації зброї, діти побачили виступи з панкратіону – давнього виду єдиноборств.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top