Ви знаходитесь: Головна / Новини / Списки виборців уточнили

Списки виборців уточнили

Не перевірили свої дані у списках виборців? Тепер це робити вже пізно. До 20 жовтня можна було змінити дані у виборчих списках та обрати інше місце голосування.

В останній день зміни даних у списках виборців у відділі Держреєстру – черга. Сюди прийшли ті, хто досі не уточнив інформацію про себе чи не визначився з місцем голосування.

ОКСАНА МАХІВЩУК, виборець:

«Змінити місце, так. Я на виборчій дільниці як член виборчої комісії. Спочатку думала, що може будем виїжджати, а потім вирішила, що таки на самій дільниці, без виїзду».

АНДРІЙ МУЛЯВКА, виборець:

«Я військовий у тимчасовій відпустці. Я просто по місцю реєстрації не можу. То по місцю знаходження в відпустці».

Уточнити свої дані в списках до 20 жовтня можна було тільки у відділі Держреєстру. Далі цими змінами займатиметься суд. Але отримати право голосувати на парламентських виборах отримає тільки той, хто звернеться до феміди до четверга, 23 жовтня.

ВІКТОР ПУЛЬКА, начальник міського відділу ведення Держреєстру виборців:

«Якщо людина прийшла на виборчу дільницю і десь є якісь неточності, дільнична виборча комісія в праві внести зміни в уточнення персональних даних людини і видати бюлетень для голосування. Якщо власне, громадянин в день виборів не знайшов себе у списках виборців і десь вже розчарувався, що він не проголосує, все рівно йому треба звернутися до нас, до Державного реєстру виборців, написати заяву, щоб ми його могли включити до списку».

Включення в список у день голосування дозволить виборцю віддати свій голос на наступних виборах.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top