Ви знаходитесь: Головна / Новини / Студенти-медики попрощалися з ректором

Студенти-медики попрощалися з ректором

Тернопільський медуніверситет провів в останню путь свого очільника. Прощальна панахида у виші відбулася сьогодні. Провести ректора прийшли викладачі, сьогоднішні та колишні студенти, колеги.

Викладача, наставника і майже батька провели в останню путь студенти медуніверситету. Молодь зі свічками в руках, викладачі – з вінками, тернопільський виш наповнився смутком. Майже 20 останніх років медуніверситет прожив під чітким керівництвом і опікою Леоніда Ковальчука. І після своєї смерті ректор залишиться в пам’яті студентів хорошим порадником та другом.

ОЛЕГ ФАРІОН, голова Студентської ради ТДМУ ім. І.Горбачевського:

«Ми завжди знали, що в вирішенні будь-яких питань, чи вони стосувалися навчання, особистих, будь-чого, ми завжди могли звернутися. І не було жодного такого випадку, щоб нам могли відмовити. Всі знали, що якщо якась є проблема, завжди можна звернутись до Леоніда Якимовича, він допоможе, він порадить, чимось посприяє».

СОЛОМІЯ ТУРЧИН, студентка ТДМУ ім. І.Горбачевського:

«В нас ректор дуже був впевненою людиною. Він завжди добивався тих цілей, які він перед собою ставив. В нього не було ніяких перепон, він завжди того добивався. І ми завжди старалися, Студрада, перейняти це найперше від нього. І насправді він був дуже розумною людиною. Він взагалі був дуже хороший. Я ніякого поганого слова про нього сказати зараз не можу і ніколи в майбутньому не скажу».

Величезний внесок Леоніда Ковальчука у розвиток рідного медуніверситету пам’ятатимуть не лише студенти, а й викладачі вишу. Пригадують, навіть при розробці веб-порталу ректор підготував 60 власних праць, не використовуючи науковий ресурс навчального закладу.

ДМИТРО КОРОБКО, декан фармацевтичного факультету ТДМУ ім. І.Горбачевського:

«Дуже пам’ятаю така була подія, коли в нього був ювілей, 60-річчя, і ми святкували цю подію, його дружина побажала йому дуже просто, вона сказала: «Льоня, я тебе прошу – відпочивай інколи». Він може навіть трошки не вмів відпочивати, тому що він хотів якомога більше зробити. Але, на жаль… Я думаю, він би ще щось мав зробити».

Нагадаємо, Леонід Ковальчук помер у віці 67 років, у вівторок, 1-го жовтня від хвороби. Поховають ректора медуніверситету 3 жовтня на Микулинецькому кладовищі.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top