Ви знаходитесь: Головна / Новини / Сьогодні поховали ректора медичного університету

Сьогодні поховали ректора медичного університету

Колеги пам’ятають його як визначного ученого, а студенти – як доброго наставника. Сьогодні в останню путь провели ректора Медичного університету. Нагадаємо, помер Леонід Ковальчук першого жовтня у віці шістдесяти семи років. Вічна пам’ять.

Він був викладачем, наставником і другом. Сьогодні провести в останню путь ректора медичного університету зібрались сотні. Його колеги згадують, працював Леонід Ковальчук завжди дуже багато. Плідними були його надбання і для рідного вишу.

ЮРІЙ РУДЯК, зав. кафедри медичної фізики діагностичного та лікувального обладнання

«Ректор був дуже потужною постаттю. Був новатор, людина, яка бачила, мабуть, на п’ятдесят років вперед. І приклад, що от наша кафедра зроблена, якої немає в Україні і немає ніде в світі. Ключові ідеї: не просто повторювати фізику, а вивчати фізику обладнання. І це – один тільки з багатьох варіантів нових, які він зробив».

Попрощатись із ректором прийшли також його студенти. На знак пошани поверх медичного халату почепили чорні стрічки. Діти розповідають, за життя вони жодного разу не бачили Леоніда Ковальчука в поганому настрої.

ЛЮБОВ МАКАР, студентка ТДМУ ім. І. Горбачевського

«Найперше знаю, що то є дуже, то була дуже ввічлива людина. І пам’ятаю його постійно таку посмішку. Він завжди був спокійним і, я ж кажу, завжди посміхався скільки разів би його не бачила в адмінкорпусі».

Очолював виш Леонід Ковальчук майже двадцять років. На згадку про ректора його колеги написали вірш.

ВАЛЕРІЙ ДІДУХ, доцент кафедри медичної фізики та лікувального обладнання

«І де не глянь діянь його плоди: у медицині, у науці, у освіті. Час не зітре ним зроблені сліди. Йому не бракувало почестей і слави. Увіковічать дні в краю його ім’я. Нестиме його задуми і справи, мов естафету, вузівська сім’я».

Прощались із ректором його колеги, студенти та друзі біля адмінкорпусу вишу. А потім колоною через усе місто рушили до Микулинецького кладовища, де і поховали Леоніда Ковальчука.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top