Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни з «Народним фронтом» прийшли на Майдан

Тернополяни з «Народним фронтом» прийшли на Майдан

У Верховну Раду йдуть досвідчені та молоді політики. Команду «Народного фронту» на Тернопільщині представив член Політради партії Андрій Парубій. Кандидатами в народні депутати є, як політики зі стажем, так і нові обличчя. Це, зокрема, самооборонівець Іван Ковалик, який балотується по 163-му виборчому округу. Він переконаний, що викорінювати злочинну систему в країні треба на рівні влади.

ІВАН КОВАЛИК, кандидат в народні депутати по 163-му виборчому округу:

«Куди не подивися, і я вже по своєму досвіду побачив, коли до Самооборони Майдану звертаються люди, які просять допомоги. Тому що на кожному кроці, куди не піди, чи то лікарня, чи це суд, чи це підприємцю піти, взяти якусь довідку, всюди беруть хабар. Допоки не буде тої влади, яка буде працювати в інтересах громади, доти нічого не зміниться. І тому однією з вимог Майдану було оновлення Парламенту».

У команді «Народного фронту» – кожен професіонал своєї справи. Це доводить робота представників партії під час економічної та політичної кризи в державі.

АНДРІЙ ПАРУБІЙ, член Політичної та Військової ради «Народного фронту»:

«В цій команді, на наше переконання, не мало бути людей з колишньої системи. Не мало бути людей, які голосували закони 16 січня, які представляли колишню систему. І наша команда – це та команда, яка пройшла Майдан, яка пройшла найважчі часи АТО, і яка сьогодні бере на себе відповідальність у Верховній Раді проводити реформи як економічні, так і реформи в силовому блоці нашої держави».

Також під час зустрічі кандидати від «Народного фронту» відверто відповіли на всі запитання тернополян:

«Звідки взявся «Народний фронт»? Коли зареєстрований? Хто там є? Яка партійна ідеологія саме головне?»

АНДРІЙ ПАРУБІЙ, член Політичної та Військової ради «Народного фронту»:

«І партія «За Україну», і громадська організація Самооборона Майдану, яку представляє Іван Ковалик, і цілий ряд інших середовищ, які об’єднались. Так на основі реєстраційного свідоцтва однієї з цих партій ми і були зареєстровані. Відмінність наша в тому, що в нас є люди, за якими стоять не просто гасла, а здатність вирішувати ті чи інші проблеми».

«Перед Майданом кричали всі: ганебна Пенсійна реформа, ганебна інша реформа, Януковича така реформа ганебна. І ви це не переглядаєте навіть. Як на сьогоднішній день вижити простій людині?»

АНДРІЙ ПАРУБІЙ, член Політичної та Військової ради «Народного фронту»:

«Вона не змінилася. Частину з них ніби-то перефарбувалися, але по всіх ключових питаннях вони або втікають з залу, як я говорив, або не голосують. Проста звичайна річ, товариство, про що ми говорили з самого початку: без зміни персонального складу Верховної Ради України жодну системну реформу провести неможливо».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top