Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські політики служать в зоні АТО

Тернопільські політики служать в зоні АТО

Третя хвиля мобілізації завершилася, але чоловіки продовжують зголошуватися захищати Батьківщину. В українських військкоматах і далі реєструють добровольців. Про тернопільських бажаючих захищати рідну землю – в наступному сюжеті.

Третя хвиля мобілізації в Україні завершилася. І хоч наступної поки не почали, бажаючі захищати Батьківщину продовжують зголошуватися у військкомати.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, в.о. військового комісара Тернопільського обласного військкомату:

«Більше вже зрілі люди. Ті, яким за 30. Ті, які мають сім’ї, які усвідомлюють загрозу і небезпеку для своєї сім’ї, для своїх дітей. Тому більш свідомі люди. Але були й випадки добровольців молодих людей, які справжні патріоти, пішли захищати Батьківщину».

Усі добровольці заслуговують слів подяки та шани. Та особливо виділяють військові публічних діячів, сім’янинів.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, в.о. військового комісара Тернопільського обласного військкомату:

«Є дійсно люди, які заслуговують уваги. Наприклад, з перших же днів, коли була оголошена мобілізація, депутат Тернопільської обласної ради Тарас Пастух. Знаючи, що в нього 4-ро дітей, знаючи, що він депутат, тим не менше, він один із перших прийшов в військовий комісаріат разом з своїм товаришем, і як добровольці записалися. І відповідно, поїхали служити в одну з військових частин, пройшли вишкіл в цій військовій частині».

Тепер Тарас Пастух з товаришем Віталієм Фидрином служать в зоні АТО в одному з розвідувальних підрозділів.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top