Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільщина знайшла нових європейських партнерів

Тернопільщина знайшла нових європейських партнерів

Крок за кроком Тернопільщина стає європейською. Свою підтримку у розвитку нашої області пообіцяли Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати і Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості. Угоду та меморандум підписали у Києві.

Cвій економічний та інвестиційний потенціал Тернопільщина презентувала у Києві. Зустріч обласної влади та представників Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, а також Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості закінчилась співпрацею. Підписали у столиці угоду та меморандум, що гарантують Тернопільщині нових європейських партнерів.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської ОДА

«Це – і можливість перед бізнес асоціаціями, представниками дипломатичних місій іноземних держав, продемонструвати економічний, інвестиційний потенціал Тернопільської області. Ми розуміємо, що це є перший крок. Ми очікуємо, що після сьогоднішнього заходу в нас відбудеться серія двосторонніх контактів».

Налагоджувати співпрацю Тернопільщина готова не лише з Європою. Шукатимуть, пояснюють очільники, також партнерів з інших континентів. Таких, як Африка чи Америка. Адже наша область, кажуть, вже давно готова вийти на новий зовнішньо-економічний рівень.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА

«Наші аргументи і наші переваги – вигідне географічне розташування, безпека, ефективна влада та громадянський консенсус, значний природно-ресурсний потенціал, унікальний туристичний потенціал, високий науково-освітній потенціал».

Зі своєї сторони співпрацювати готові також європейські партнери.

ОЛЕНА ГРИГОРСЬКА, голова наглядової ради Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості

«Основной задачей на сегодняшней день для нас является поиск, помощь, поддержка украинского бизнеса для выхода на европейские рынки товаров и услуг».

Результати співпраці, обіцяють очільники, жителі нашої області відчують вже найближчим часом.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top