Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопіль попрощався із Зіновієм Флекеєм, який служив у батальйоні «Збруч»
Тернопіль попрощався із Зіновієм Флекеєм, який служив у батальйоні «Збруч»

Тернопіль попрощався із Зіновієм Флекеєм, який служив у батальйоні «Збруч»

Війна забрала ще одне життя. Сьогодні в останню путь провели сорока чотирирічного тернополянина Зіновія Флекея. Служив чоловік у батальйоні територіальної оборони «Збруч». Загинув боєць внаслідок вибуху гранати. Висловлюємо щирі співчуття рідним Героя. Вічна пам’ять.

Рідні пригадують, залишатись осторонь українських подій Зіновій не міг. Тому одним із перших за благополучне майбутнє стояв на Майдані. Двоюрідний брат чоловіка розповідає, багато років Зіновій працював закордоном, але коли в Україні почались заворушення, не вагаючись залишив усе і поїхав у Київ.

ПАВЛО ФЛЕКЕЙ, двоюрідний брат Зіновія Флекея

«Спочатку на Майдані був. Всю зиму стояв. Отримав поранення, перебував у лікарні, близько місяця лікували, тому що поранення мав нижніх кінцівок. А потім, коли рани зажили, він ще раз спробував їхати в Італію, а після цього приїхавши сказав, що не може там бути».

Не зупинило Зіновія ані поранення, що отримав на Майдані, ані страх перед можливою небезпекою. Не сказавши батькам та рідним, чоловік записався добровольцем у батальйон «Збруч». Товариші по службі згадують, на Південь Зіновій приїхав у серпні, і відразу знайшов спільну мову з іншими бійцями.

ВОЛОДИМИР ВІВЧАР, боєць батальйону територіальної оборони «Збруч»

«Він приїхав до нас. Ми вже були там. Влився в колектив. Він нормальною людиною був, веселою».

Жахлива звістка про смерть сина у батьківський дім надійшла у суботу. Рідним пояснили, Зиновій загинув внаслідок вибуху гранати. Служив чоловік на кордоні Херсонської області та Криму.

Рідні та друзі кажуть, їм важко повірити, що вже більше ніколи не побачать Зіновія.

ПАВЛО ФЛЕКЕЙ, двоюрідний брат Зіновія Флекея

«Зеник був дійсно вірним сином своєї землі, відстоював її незалежність на Майдані. Був гідним патріотом. Був вірним, щирим, добрим братом. Ми сумуємо за ним».

ВОЛОДИМИР ВІВЧАР, боєць батальйону територіальної оборони «Збруч»

«Я би хотів просто його побачити, бо я поїхав у відпустку. Це останнє, що я його бачив. Він тоді був ще в госпіталі. Приїхав, я його вже так не побачив».

В останню путь провели чоловіка як справжнього героя під Гімн України та як сміливого бійця під вистріли товаришів по службі. Поховали Зіновія Флекея на Микулинецькому кладовищі поряд із іншими тернополянами, що загинули під час проведення антитерористичної операції.

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top