Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тимошенко закликає не йти на домовленості з Путіном

Тимошенко закликає не йти на домовленості з Путіном

Україна переможе кремлівського ворога. На цьому наголосила під час свого перебування на Тернопільщині лідер Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Спершу політик відвідала місце об’явлення Матері Божої – Зарваницю. Там разом із прихожанами помолилася за мир у державі та проведення чесних і прозорих виборів 26 жовтня.

ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО, лідер ВО «Батьківщина»:

«Ми мали велике щастя в Зарваниці, в одному з святих місць України, помолитися за перемогу України, за щастя України, за щастя кожної родини, за те, щоби в Україні нарешті наступив мир, стабільність, щоб ми мали можливість спокійно працювати, спокійно народжувати дітей, абсолютно впевнено дивитися в майбутнє. Сьогодні ми молилися за те, щоби Україна міцно стала на ноги, стала сильною європейською державою і принесла щастя всім своїм дітям».

Далі Юлія Володимирівна зустрілася із громадою Чорткова. Політик подякувала людям, що піднялися і за короткий час повалили диктатора Януковича. Та наголосила, боротися із путінськими ставлениками треба й надалі. Йти ні на які домовленості, на зразок мінських, із російською владою не можна. Завдяки утисненню паливного бізнесу Росії, режим Путіна вже йде до занепаду.

ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО, лідер ВО «Батьківщина»:

«Не може Україна іти на поводу у Путіна ні за яких обставин. І тому нам треба поміняти всю систему переговорів, а у нас в 4-х країнах Європи: Франція, Німеччина, Польща, Англія – навіть послів ще не призначено. 7 місяців не призначено послів. Друге – це наша армія, це наші збройні сили, це наші війська».

Не менш важливим кроком, ніж досягнення миру, лідер «Батьківщини» назвала Асоціацію з ЄС. Те, що сьогоднішнє керівництво держави відтермінувало її більш, ніж на рік, неправильно, вважає Тимошенко. Тому одразу після виборів новій Верховній Раді необхідно братися саме за підписання цієї угоди, забезпечення української армії та скасування мінських домовленостей, наголосила Юлія Володимирівна.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

1 коментар

  1. галина

    ви, шановна. вжебули при влад1. Так що ваш1 порадизалиш1ть при соб1. Ми знаем ц1ну кожному вашому слов1.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top