Ви знаходитесь: Головна / Новини / Траса для картингу потребує капітального ремонту

Траса для картингу потребує капітального ремонту

Траса для картингу, що в парку «Топільче», потребує капітального ремонту. Цьогоріч, аби провести змагання, діри в асфальті латали за кошт батьків. Чи планують найдовшу в Західній Україні трасу довести до ладу, дивіться далі в сюжеті.

Траса для картингу, що у парку «Топільче», найдовша у Західній Україні. Аби покататись на ній, у Тернопіль приїздять юнаки зі всієї області.

ЙОСИФ КОХАН, директор обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді

«Єдина траса такого рівня. Вона має сімсот п’ятдесят метрів. Побудована по спеціальному проекту, і ця траса рахується швидкісна».

Та за десятки років асфальтне покриття траси зносилось. І кататись на ній стає все важче. Цьогоріч, аби провести змагання із картингу, діри в асфальті латали за кошт батьків.

ЙОСИФ КОХАН, директор обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді

«Своїми силами покриття асфальтне ремонтуємо, тому гроші не виділяються централізовано практично, шукаємо спонсорів».

Про далекий від ідеального стан траси, Йосиф Кохан розповів нашій знімальній групі. Пересвідчитись у цьому ми також мали змогу на змаганнях із картингу. Тому і вирішили дізнатись у міській раді, чи планують найдовшу на Заході трасу довести до ладу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«В цьому році відділ комунального майна міської ради провів інвентаризацію, зафіксував і взяв на свій баланс для подальшого утримання і проведення ремонтних робіт. Зараз ми розраховуємо, починаючи з 2015 року, залучити інвесторів зробити повне відновлення, ремонт цієї картингової траси для того, щоб вона була функціональна».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top