Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Тролейбусні «гармошки» шиють у Тернополі

Тролейбусні «гармошки» шиють у Тернополі

У «Тернопільелектротрансу» – нова діяльність. Відтепер працівники комунального підприємства виконують і швейну роботу. Їм придбали необхідне для цього обладнання. Що шиють тернопільські тролейбусники, бачила Вікторія Кравець.

Це тентова тканина. А це нещодавно придбана швейна машинка «Тернопільелектротрансу». Силами двох працівників тут виготовляють тролейбусні «гармошки», які з’єднують частини машини.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»:

«Відправили працівників на навчання. Вони пройшли навчання відповідне. Закупили відповідне обладнання, зараз шиєм першу одиницю. Якщо ми в місяць будем шити одну одиницю, то, я думаю, що через півроку ми зможемо і реалізовувати на сторону».

Раніше швейної машинки підприємство не мало. Тому й «гармошки», розповідає Андрій Мастюх, були не в кращому стані.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»:

«Дуже багато скарг пасажирів було на те, що т.зв. гармошки, оці з’єднувачі між 2-ма кузовами, знаходяться в жахливому стані. На жаль, ми не мали можливості їх шити, для того, щоб придбати нову, нова вартує 60 тис.грн. – маленька легкова машина».

Зараз на виготовлення однієї «гармошки» в працівників Електротрансу йде місяць. Надалі кравці сподіваються пришвидшити виробництво цього елемента тролейбуса.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top