Ви знаходитесь: Головна / Новини / Україна не має приймати умов так званого перемир’я

Україна не має приймати умов так званого перемир’я

Оголошене перемир’я було потрібне українським військовим. Цю думку підтвердив лідер Майдану Андрій Парубій. Проте визнав, що мінські домовленості мають і суттєві недоліки. Вікторія Кравець далі.

Не Антитерористична операція, а війна. Так охарактеризував сьогоднішні події на Сході лідер Майдану Андрій Парубій. Комендант Самооборони достатньо часу проводить на Донеччині та Луганщині, аби стверджувати, що сила та кількість обстрілів від початку АТО до сьогодні не зменшилася.

АНДРІЙ ПАРУБІЙ, лідер Майдану:

«Звичайно, нам була необхідна пауза для перегрупування сил. В цьому є правда і в тому є важливий момент. Для нашого перегрупування сил. Інша річ, що в тих документах, які приймались в Мінську, є дуже багато сумнівних речей. Зокрема, про народну міліцію, яка має складатися з тих головорізів, бандитів і вбивць, які сьогодні ведуть війну проти нас. Там сумнівний момент про місцеві вибори, які мають проходити під наглядом, вибачте, бєсів, абварів і інших бандитів».

Ризикованим самооборонівець вважає і момент створення буферної зони для відведення важкої артилерії в односторонньому порядку.

АНДРІЙ ПАРУБІЙ, лідер Майдану:

«Якщо це буде зроблено, не дай Боже, в односторонньому порядку, це буде тільки запрошенням до нових атак і агресії для російських окупантів, для російських військових. І це що в Дебальцево, що в Донецькому аеропорту, що в Маріуполі, що в Щасті, сьогодні ми утримуємо ці позиції у величезній мірі завдяки артилерії, що наша артилерія подавляє вогневі точки противника, а обстріли там відбуваються кожних кілька годин».

Зважаючи на це, Україна не може піти на вищезгадані умови, які перед нею ставить російська влада, каже Андрій Парубій.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top