Ви знаходитесь: Головна / Новини / У першу неділю жовтня відзначають День працівника освіти

У першу неділю жовтня відзначають День працівника освіти

День працівника освіти для вчителів особливе свято. Воно ще раз і ще раз нагадує педагогам, чому вони обрали цю професію. Так, для прикладу, Марія Войтович у школі пропрацювала півстоліття. Учитель розповідає, дуже любить дітей, і саме заради них уже п’ятий десяток викладає українську мову та християнську етику

МАРІЯ ВОЙТОВИЧ, вчитель ТЗОШ №17 з поглибленим вивченням іноземних мов

«Найголовніше для вчителя – з любов’ю і добром йти до дітей. Воно не минає. Навіть ці півстоліття моєї виробничої діяльності, мого життя. Воно ще раз і ще раз наголошує, що діти залишаються дітьми, які потребують до себе уваги, добра, любові».

Учитель розповідає, за півстоліття діти дуже змінились. Зараз вони стали вільнішими, і це їй дуже подобається.

МАРІЯ ВОЙТОВИЧ, вчитель ТЗОШ №17 з поглибленим вивченням іноземних мов

«Стали розковані, енергійні, такі, знаєте, раніше були послушні, ти не знав, що думає, насправді, і як себе веде, а тепер все видно зразу».

Багаторічний досвіт, розповідає вчитель із тридцяти трирічним стажем Ольга Спільніченко, зовсім не означає, що педагог усе знає. Йому також постійно треба працювати над собою.

ОЛЬГА СПІЛЬНІЧЕНКО, вчитель гімназії «Гармонія» Галицького коледжу ім. В. Чорновола

«Якщо раптом хтось думає, що вчитель поважного віку, можливо, залишився десь там на віддалі двадцяти-тридцяти років, то він глибоко помиляється. Моє враження життєве, так, що чим старший вчитель, тим він більш сучасніший, зрозуміліший дітям».

Розповіла пані Ольга і про труднощі професії вчителя.

ОЛЬГА СПІЛЬНІЧЕНКО, вчитель гімназії «Гармонія» Галицького коледжу ім. В. Чорновола

«Наскільки непрофесійні підручники, наскільки вони непродумані. Дуже відірвані від того, що потрібно дитині в школі. Якщо дитина повинна читати десь чотири-п’ять сторінок параграфа з точного предмету, а там можна обійтись в сторінку, півсторінки, даруйте, це є нонсенс».

За віддану роботу працівників освіти нагородили грамотами та відзнаками.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки

«За відповідну працю треба пошанувати тих людей, які щодень, скажемо так, творять історію, виховують нове молоде покоління патріотів, завтрашніх, майбутніх будівників незалежної держави».

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top