Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі «свободівці» провели народне віче

У Тернополі «свободівці» провели народне віче

У Тернополі відбулося багатолюдне віче, за участю голови ВО «Свобода» Олега Тягнибока. «Свобода» завжди була ідейною партією. Тому націоналісти, чи не єдині, виступили за персональне голосування, бо розуміють усю важливість ухвалених законів, – наголосив Олег Тягнибок.

ОЛЕГ ТЯГНИБОК, голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

«Саме «Свобода» це започаткувала, саме всеукраїнське об’єднання «Свобода» – єдина фракція, наголошую, єдина франція, де не зафіксовано за два роки жодного випадку неперсонального голосування».

До того ж, розповів Олег Тягнибок, «свободівці» завжди голосували у повному складі.

ОЛЕГ ТЯГНИБОК, голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

«Тридцять п’ять завжди приходять на роботу. І не дозволяю нікому ніколи десь там гуляти і втікати. Тридцять п’ять завжди стовідсотково голосують. І якби всі голосувати, як «Свобода», стовідсотково сьогодні в нас би не було багатьох проблем, і багато законів були би ухваленні».

Підтримати лідера політичної сили на народному віче прийшли і народні депутати від Тернопільщини. «Свободівці» кажуть, зареєстровані ними законопроекти злочинний уряд Януковича за два роки так і не поставив на голосування.

ОЛЕКСІЙ КАЙДА, народний депутат

«Понад вісімсот законопроектів наша фракція подала за неповних цих два роки. Які стосуються національної гідності, які стосуються соціальної справедливості, які стосуються економічних реформ».

Також на народному віче «свободівці» закликали тернополян не голосувати за колишніх «регіоналів». Кажуть, зараз особливий час змінити країну.

МИХАЙЛО ГОЛОВКО, народний депутат

«Ми змінилися за цей рік. Ми, українці, стали іншими. Нас змінив Майдан, нас змінила війна на Сході».

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top