Ви знаходитесь: Головна / Новини / Футбольний клуб «Тернопільчанка» двічі поспіль обіграв збірну України

Футбольний клуб «Тернопільчанка» двічі поспіль обіграв збірну України

На тижневі збори до Тернополя дівчата віком до 15 років зі збірної України приїжджають вдруге. Під час візитів до нашого міста вони зустрічаються на полі з місцевою жіночою командою, щоб випробувати свої сили. На цьогорічних зборах «Тернопільчанка» у двох матчах перемагала. Не обійшлося і без травм під час поєдинків. Як гостям, так і господарям поля знадобилася допомога медиків. Тернополянка травмувала ногу, а представниця збірної –  голову. Їй  викликали швидку. Наставник жіночої збірної каже, футбол – контактний вид спорту і тут трапляється різне. Якщо загалом оцінювати тижневий збір у Тернополі, то гостям  і господарям все сподобалось.

СЕРГІЙ САПРОНОВ, головний тренер жіночої збірної України WU-15

«Всем нравиться сама атмосфера проведения сборов. Слава Богу и погода в этом году сопутствовала – тепло и хорошо. Поэтому, я думаю, что мы очень качественно провели этот сбор и посмотрели детей».

ЯРОСЛАВ НЕСТОРОВИЧ, директор ФК «Тернопільчанка»

 «Для нас це корисно було, тому що ми готуємося до фінальної пульки Першої ліги. Будемо боротися за вихід у Вищу лігу. Так що і збірній України, і нам це взаємно корисно».

Для наставника «Тернопільчанки» приїзд збірної України у наше місто має велике значення. Попри досить юний вік суперників, ігри були серйозними, каже Володимир Левчук. Кожна з дівчат намагалася показати свої вміння.

ВОЛОДИМИР ЛЕВЧУК,головний тренер ФК «Тернопільчанка»

 «Вони мають можливість пробувати якісь тактичні схеми, гравців. І так само ми сьогодні пробували тактику. Вона десь получалась, десь не получалась. Але ігри дуже добрі і те, що збірна України заїжджає до нас в місто, в Тернопіль, це велика подія».

Тернопільським дівчатам сподобалось грати із суперницями зі всієї України. Кажуть, допущені у матчах помилки виправлятимуть.

СВІТЛАНА ЯРУШ, гравець ФК «Тернопільчанка»

«Ми виграли. Звичайно є деякі помилки в мене, в інших гравців. Але ми будемо виправлятися, грати, тренуватися».

Дві перемоги над збірною, сподівається Світлана Яруш, додадуть команді наснаги  у боротьбі за путівку у Вищу лігу. Додамо, у першому поєдинку «Тернопільчанка» перемогла з рахунком 3:0. Другий матч завершився перевагою господарів – 2:0.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top