Ви знаходитесь: Головна / Новини / Чи паркуються водії на місцях, призначених для інвалідів?

Чи паркуються водії на місцях, призначених для інвалідів?

У місцях, призначених для транспорту інвалідів, часто паркуються звичайні водії. Працівники ДАІ кажуть, таких легковажних автомобілістів вони штрафують. Аби ще раз наголосити на важливості дотримання правил дорожнього руху, інспектори разом із нашими кореспондентами перевіряли, де свої автівки залишають тернополяни.

Згідно з правилами дорожнього руху паркувати свою автівку в місцях, де встановлено знак «Зупинку заборонено», не можна. Але якщо нижче розміщена табличка «Крім інвалідів», то це правило на транспорт останніх не поширюється. Працівники ДАІ кажуть, водії часто легковажать цією забороною. Тому спільно з інспекторами ми вирішили перевірити, де свої авто залишають тернополяни. І, справді, на вулиці Шпитальній кілька водіїв припаркували свої транспортні засоби у неналежному місці. Не на камеру пояснюють, привезли рідних в лікарню обабіч, а зупинитись не було де. За порушення працівники ДАІ повинні були виписати штраф, та цього разу обійшлись тільки попередженням.

ОЛЕГ ТУРЛАЙ, заступник начальника УДАІ УМВС України в області

«Покарання за дане скоєне порушення накладається адміністративний штраф у вигляді від 255 гривень до 340. Вноситься відповідно постанова інспектором на місці, і в десятиденний термін водій зобов’язаний заплатити».

Інспектори кажуть, такі профілактичні заходи проводять, аби звернути увагу тернополян на важливість дотримання правил дорожнього руху.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top