Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Якщо раптово вимкнули світло

Якщо раптово вимкнули світло

До відключень електроенергії готові. Тернопільські ЖЕКи продумали, як працюватимуть, без світла. Запевняють, що великих проблем не буде.

Відмикати світло, як прогнозують енергетики, в Тернополі та інших регіонах будуть раптово. Тому сподіватися на попередження не варто. Проте майже всі будинки в нашому місті обладнані запобіжниками та автоматами. То ж аварійних ситуацій не виникатиме. А бути уважними краще користувачам ліфтів.

БОГДАН ГЕВКО, директор дочірнього підприємства «Люкс-житло»:

«Раптове відключення світла може призвести до зупинки ліфта. І потім щоб його заново запустити, потрібно викликати монтера, щоб в ручному режимі запускав ліфт. В такому випадку є телефон аварійних служб. В денний час – диспетчерська ЖЕКу, у вечірній час – телефон аварійної служби».

Зі ще однією проблемою можуть зіткнутися мешканці під’їздів з домофонами.

БОГДАН ГЕВКО, директор дочірнього підприємства «Люкс-житло»:

«Не будуть працювати домофони, так що людям треба бути більш безпечними, себе захистити від проникнення сторонніх осіб. Світла нема в підїзді, домофон не працює, тобто зразу трохи безпека падає в підїзді».

При цьому, наголошує Богдан Гевко, варто пам’ятати про основні засоби безпеки. Зокрема не використовувати мобільні пристрої замість ліхтариків. Оскільки це може привернути увагу грабіжників.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top