Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Іван Ковалик доб’ється справедливого розподілу грошей на ремонт доріг

Іван Ковалик доб’ється справедливого розподілу грошей на ремонт доріг

Команда «Народного фронту» лобіює передачу об’їзної Тернополя з підпорядкування міської ради на баланс Служби автомобільних доріг. Про переваги такого переведення йшлося на зустрічі кандидата в народні депутати по Тернополю Івана Ковалика з начальником Служби. Передавши Об’їзну, спроститься виділення грошей на її ремонт. І реконструкцію вдасться швидше завершити. Це дозволить розвантажити дороги міста. Наразі за сприяння «Народного фронту» завершують ремонт ще однієї об’їзної в Тернопільському районі.

БОГДАН ЮЛИК, начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області:

«Обїзну Мишкович ми закінчуємо за сприяння Вашої політичної сили, також за сприяння Вас. Там сприяння було у вигляді кредитних ресурсів, які надані підрядній організації. Цього тижня об’їзна Мишкович буде завершена. Це майже 8 км сучасного покриття».

Ознайомившись з найбільш проблемними дорогами Тернопільщини, Іван Ковалик зауважив, що ремонту потребують ще чимало автошляхів. А зважаючи на вдале логістичне розташування нашої області, покращити її сполучення з іншими регіонами просто необхідно.

ІВАН КОВАЛИК, кандидат в народні депутати від «Народного фронту» по виборчому округу м. Тернопіль:

«Ми доволі часто їздимо на Схід, допомагаючи бійцям. І одразу видно дороги, в якому стані на сході України, і в якому стані дороги в нас, на західній частині України. Це діяльність попередньої влади, якої ті депутати, які були в більшості «Партії регіонів», завжди кожен намагався з державного бюджету брати енну кількість грошей, щоби провести ремонт саме в своєму виборчому окрузі для того, щоби пізніше люди його обирали. Відповідно, здійснювався суб’єктивний розподіл державного бюджету».

Іван Ковалик звертатиметься до Уряду щодо справедливого розподілу бюджетних грошей на дороги.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top