Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Іван Ковалик ознайомився з тролейбусним парком Тернополя

Іван Ковалик ознайомився з тролейбусним парком Тернополя

Кандидат у народні депутати по тернопільському округу Іван Ковалик піклуватиметься, щоб Тернопіль, а особливо його стратегічні підприємства, не залишилися без світла. Як наголосив під час робочої зустрічі з кандидатом директор тролейбусного депо, ті об’єкти, які забезпечують життєдіяльність міста, не можуть бути відключені від живлення за законом.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»:

«Згідно чинного законодавства, комунальні підприємства, особливо тролейбусні – це є підприємства стратегічного призначення. Відповідно, ми як стратегічне підприємство маємо мати можливість життєвого забезпечення, в т.ч. постачання електроенергією. Тому що це є основне, що нас живить. У відповідності, нас трошки закон оцей і оберігає».

У свою чергу, Іван Ковалик зауважив, що тролейбуси – один з найкращих варіантів громадського транспорту, як екологічно, так і за місткістю та соціальними послугами. Аби підтримувати роботу тролейбусного парку, потрібно більше грошей. Важливим є і збереження  тієї співпраці з постачальниками, яку місто має сьогодні.

ІВАН КОВАЛИК, кандидат в народні депутати від «Народного фронту» по виборчому округу м. Тернопіль:

«Цей вид транспорту потрібно розвивати. Але все залежить від державного управління і інвестування в цю галузь. І хочеться відмітити також дуже великий позитив налагодженої співпраці між нашим депо та чеськими представниками «Шкодою», тролейбуси якої ми використовуємо в себе в Тернополі. І надіємося на те, що ця співпраця буде в подальшому розвиватися, і ми зможемо в повній мірі забезпечити перевезення пасажирів саме цим видом транспорту».

Проблему забезпечення «Тернопільелектротрансу» енергією Іван Ковалик вирішуватиме разом з командою прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Адже це дозволить не тільки уникнути збитків підприємству, а й вберегти від незручностей тернополян.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

1 коментар

  1. Маряна

    Ковалик ознайомився з тролейбусним парком, а Кайда з станом швидкої допомоги…причому давно і надано було й 28 карет. Якось воно не клеїтися…

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top