Ви знаходитесь: Головна / Новини / Іван Ковалик ініціюватиме відтермінування відключення світла

Іван Ковалик ініціюватиме відтермінування відключення світла

Суцільна темрява Тернополю не загрожує. Принаймні на це можна сподіватися завдяки розташуванню життєво важливих об’єктів у місті. Зокрема, медичних і навчальних закладів, які є чи не в кожному мікрорайоні і яким вимикати електрику не можна. Про це говорили на зустрічі кандидат у народні депутати по тернопільському округу Іван Ковалик та директор «Тернопільміськсвітла» Олег Ліхіцький. Проте, існують інші ризики.

ОЛЕГ ЛІХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«Якщо ще навіть враховувати те, що певно що буде зменшення поставок газу, люди будуть грітися чим? Електронагрівачами. Наші житлові будинки розраховані на певну потужність, тобто не розраховані на те, щоб в кожній квартирі ще включався електронагрівач. Та ситуація буде складатися таким чином, що буде перенавантаження електромережі, щитки будуть горіти, проводка буде страждати і потім, рахуйте, весь дім може залишитися без живлення».

Як зауважив Олег Ліхіцький, при вимкненні світла, основні електроприлади можуть працювати на генераторах. Та якщо у підприємстві «Тернопільміськсвітло» вони ще є, то в житлових будинках – немає.

ІВАН КОВАЛИК, кандидат в народні депутати від «Народного фронту» по виборчому округу м. Тернопіль:

«Не вдасться перейти на альтернативний вид палива, скажімо, ті самі дизельні генератори. Тому що це є надто дорого, і це нове обладнання, яке нам потрібно було встановити, воно зараз є непосильним по бюджету міста. І тому потрібно робити все для того, щоби та система електроенергії, яка діє зараз в місті, працювала і надалі для того, щоби забезпечити людей електроенергією».

Іван Ковалик буде ініціювати перед Урядом максимальне відтермінування питання віяльних відключень електроенергії, допоки обленерго не зможуть вирішити технічну сторону цього питання.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top