Ви знаходитесь: Головна / Новини / Інтернет не здатний замінити книжку

Інтернет не здатний замінити книжку

Інтернет чи книга? Відповідь на це питання сьогодні намагаються знайти письменники, бібліотекарі та читачі. Якщо останні обирають для себе, що захочуть, то ті, хто з книгами працює, мають відвойовувати паперовим носіям місце під сонцем.

У бібліотеці номер 4 для дорослих зустрічі з читачами – вже традиція. Працівники книгозбірні організовують майстер-класи, круглі столи, все, аби нагадати людям про цінність писаного слова. Адже в часи інформаційних технологій, наголошують літератори, вага книжки – особливо велика.

ДАРІЯ ЧУБАТА, громадський діяч, літератор:

«На жаль, сьогодні всі приділяють більшу увагу Інтернету, більше телебаченню, і не прислухаються до слова, яке  може бути настільки багатим, що його не замінить ніякий Інтернет».

В бібліотеці для дорослих підхід шукають до кожного читача. Про організовані заходи повідомляють як постійним читачам, так і любителям всесвітньої мережі.

СВІТЛАНА КОЗЕЛКО, завідувач бібліотекою №4 для дорослих:

«Ми завжди розуміємо, що читач є, який не користується Інтернетом, прийде і прочитає в нас інформаційну афішу. А є дуже багато молоді, які саме за допомогою анонсів заходять на наш блог «Бібліоцікавинка» і звідти черпають інформацію, що буде проводитися, або що вже було проведено, наскільки цікаво. Я абсолютно розумію і розділяю погляди молодих, що вони люблять користуватися Інтернетом. Але я не можу зрозуміти, як можна не любити запах книжки, як можна її не читати».

За підтримки меценатів бібліотека продовжує закуповувати книжки. То ж сучасна література в книгозбірні не поступається класиці.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top