Ви знаходитесь: Головна / Новини / Автомобіль і книги передали добровольцям в зону АТО

Автомобіль і книги передали добровольцям в зону АТО

Добровольчий український корпус в зоні АТО отримає автомобіль від тернополян. Броньовану машину бійцям передала міська рада. Отримав її командир резервної роти Добровольчого корпусу, голова Тернопільської федерації фрі-файту Валерій Чоботар. Наш кореспондент бачила, як це відбувалося.

Допомагати тим, хто відстоює українські кордони в зоні АТО, не припиняють тернополяни. Броньований автомобіль Добровольчому корпусу, який сьогодні воює в Донецькому аеропорту, передала міська рада. Загалом, технікою, каже командир резервної роти, вони забезпечені.

ВАЛЕРІЙ ЧОБОТАР, командир резервної роти ДУК ПС:

«В нас є все. В нас бракує нормального здорового керівництва, з здоровим глуздом. В нас бракує десь там комусь розуму далеко в Києві. А так допомагають дуже сильно. Навіть автомобіль, який зараз поїде на передову, – ми не зверталися за допомогою. Це була ініціатива міської ради, це була ініціатива мера, ініціатива людей. 2 год. назад зателефонував один із, вже виходить, депутатів Верховної Ради, сам і сказав «Валерій, що потрібно?». Це Тарас Юрик. Може це буде як реклама, я не знаю, для нього. Мені було дуже приємно, тому що людина не змінилася навіть попавши в Верховну Раду. От. І автомобіль так само буде заправлений».

Автомобіль для Добровольчого корпусу придбали у Польщі. Там його використовували як інкасаторський. Купували авто за гроші меценатів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вартість його – трошки менше, ніж 4 тис. євро. Це інкасаторський автомобіль, там посилений мотор – 2,5 куба, турбований, посилене бронювання скла. Це автомобіль, який підійшов їм. Дай Бог, щоб цей автомобіль врятував чиєсь життя. Автомобіль пройшов повністю техобслуговування. Автомобіль гарантований до проїзду щонайменше на 20 тис. км. Дай Бог, щоб ми стільки виїздили і разом з хлопцями вернулися назад в Тернопіль».

Прогнозувати скільки ще триватиме і чим закінчиться війна між Росією та Україною, командир резервної роти не береться. Каже, що наша держава має пройти цей шлях як покарання за свою байдужість. В результаті, має змінитися свідомість українців. Наразі бійці надіються на Бога і заспокоюють тих чоловіків, які шкодують, що не можуть бути зараз на фронті. Валерій Чоботар запевняє, не менш важливо залишатися на своєму місці і чесно та сумлінно виконувати те, що в них виходить найкраще. А бійці й надалі відстоюватимуть захоплені ворогом землі.

ВАЛЕРІЙ ЧОБОТАР, командир резервної роти ДУК ПС:

«Донецький аеропорт зараз для нас як місце, з якого «ракова ця пухлина», ми її так називаємо з хлопцями, може посунутися далі на Україну. І ми його тримаємо не для звіту Президенту, не для підтримки політики Уряду, а ми тримаємо його для того, щоби туди не сідали ворожі літаки і щоб ворожа армія і ворожі сили не рухалися далі всього на всього. Це основна наша мета. А стратегічні якісь речі – вони нас не цікавлять. Знаєте, це така проста просто чоловіча робота, як дамба, яка має тримати воду, щоб вона не розливалася».

Крім автомобіля, Добровольчому корпусу передали книжки про Тараса Шевченка. Як розповів Валерій Чоботар, чималу бібліотеку кращих українських авторів вони знайшли і в селі Піски, на Донбасі. Сумно тільки, що ті книжки майже недоторкані, а отже, їх ніхто не читав.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top